• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SilkroadR Başlamak İsteyenler ?

En güzeli herkes oyununa baksın zaten. Muhabbet edilirse tabi daha iyi zaman geçirilir oyunda. Ayrıca SP kasmaya gerek var mı bunda.

Gerek yok. Zaten bota salıyosun bi şekil sp geliyor. [MENTION=46955]CottonCandy[/MENTION] konusunu açmıştı diye hatırlıyorum sp veren bi scrool var 200 den 200 k ya kadar sp veriyor şansa.

beyler şuanda bulunduğum guilde çıkacam benim diğer 94 lv olan char var onla guild kurdum bana ulaşın CottonCandy_ sizleri alayım guilde

Ben yokken adamlar akıyor ya, geliyorum dostum botta sıkıntı değil ama işte benim üşengeçliğim yüzünden bir çok şeyden geri kalıyorum iş güç derken hiç bir şey yapmasam bile vakit su gibi gidiyor :(

Biz burdan devam [MENTION=46955]CottonCandy[/MENTION]

----------

8 k sp kastım yani uyandırıyım.

Biz burdan devam @CottonCandy

----------

8 k sp kastım yani uyandırıyım.

aynen CottonCandy_ Guild cezası bitsin toplu show :D

----------

ya bayılıyorum bu sun swordun parlamasına herşey orjinal :)

PPnDE8.jpg

Geri