• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sitemizde Satılmasını İstediğiniz Ürünler ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhaba arkadaşlar,

Silkroad dışında oynadığınız başka bir oyun varsa ve ona ait almak isteyipte alamadığınız yada başka sitelerden aldığınız ürünler varsa burda olsa buradan alırdık dediğiniz ürünler neler aceba ?

Kısaca sitemizde satılsasaydı alacağınız ürünleri söylemenizi rica ediyorum.

Lütfen laf olsun diye almayacağınız şeyleri önermeyin gerçekten satışı olsa almayı düşündüğünüz ürünleri söyleyin.

Teşekkürkler.

vSro & cSro Gold satışı mümkün olsa büyük bir miktarda satış yapabilirsin ümit abi. :)

Maxigame Tişört Bardakları MaXiGaMe Veya Üyeye Özel Yapım Tişörtler Bardaklar Bardağın Üzerine Yöneticilerden Mesajlar Bardak Boyutları Vs Vs Daha Çok Yazarım(Benimkiler Oyun Dışı Ama Bunlar Satılsa Alırım MaxiGame nin çoğu Sro Oynuyor Veyanında Kola Vs Gittiginden Bardagı Düşündüm)
--Ümit Abi İsteiniz Ürünleri Yanlış Yazmışın İstediğiniz Olucak

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,

Silkroad dışında oynadığınız başka bir oyun varsa ve ona ait almak isteyipte alamadığınız yada başka sitelerden aldığınız ürünler varsa burda olsa buradan alırdık dediğiniz ürünler neler aceba ?

Kısaca sitemizde satılsasaydı alacağınız ürünleri söylemenizi rica ediyorum.

Lütfen laf olsun diye almayacağınız şeyleri önermeyin gerçekten satışı olsa almayı düşündüğünüz ürünleri söyleyin.

Teşekkürkler.

Size zahmet sizin konu başlığında yaptığınız hataları düzeltirmisiniz?

Wolf team nakit satsanız çok güzel olur :) Diğer sitelerden baya aldım başka sitelere gitceğine bizim sitemize gelsin :)

Silkroad dışı olmasa char ve gold derdim. Bunun haricinde divine souls ve vindictus a dikkat çekmek istiyorum. Tutacak oyunlar bunlar ;)

PS: WT ile anlaşma yapıcakmıydınız acaba kulağıma birkaç mesaj geldide bu konuda bi bilgi varmı?

Size zahmet sizin konu başlığında yaptığınız hataları düzeltirmisiniz?

Başlığı düzelttiğimi belirtmiştim, benim imla hatalarımı takip etmek yerine yazdığım cevapları okusanız nasıl olur ? Konudaki aceba kelimesini diyorsanız bilerek öyle yazıyorum hatalı olduğunun farkındayım düzeltmeyeceğim.

Silkroad içinde olsun. isro ya büyük miktarda yatırım yapılıyor ( silk- gold-bot hakkında).
Csro'ya Flagship vip ve gold satışı olursa seviniriz. Gold satışı hakkında ben gold üretebilirim ümit abi satarız sonra :D (başka yere gitmesin para biz üretelim :) ]. Ayrıca Hero Online USA ncash satışı istemiştim bundan uzun süre önce orasıda cok güzel bir oyun başka bir siteye milyarlar harcadık neden sana kazandırmayalım? diye söylemiştim fakat dikkate almamıştın sağlık olsun.

Bildiğiniz üzere Nexon vindictus diye bir oyun çıkarıyor.Closed Beta'dan open betaya geçtiğinde vindictus için satabilirsiniz.

Düzeltme :

Vindictus için nexon cash lazımmış.Siz satıyorsunuz galiba.:/

Silkroad Ile Ilgili Özur Dilerim
Csroda Flagship Vip Hakkinda Bilgim Var Ve Simdi Kullaniyorum Lvl 81 Wizardim Var Sonra Nasil Alindiginida Biliyorum
Eu Charlar Icin 30 dollar Ch charlar icin 35 dollar ve sp farm lvl 98-110 kadar hergun 24 7 botting paketi 2 dollar daha neler neler sp farm Flagship Bilgi Daha Ne Diyim Daha Cok Seyler Var Plvl Var flagship vip plvl 15 gunde 1-101 kadar plvl 75 dollar sen bunu 80 85 dollara yaparsan veya yani istedigin 120tl 150tl felan satabilirsin mesela :)

Silkroad Ile Ilgili Özur Dilerim
Csroda Flagship Vip Hakkinda Bilgim Var Ve Simdi Kullaniyorum Lvl 81 Wizardim Var Sonra Nasil Alindiginida Biliyorum
Eu Charlar Icin 30 dollar Ch charlar icin 35 dollar ve sp farm lvl 98-110 kadar hergun 24 7 botting paketi 2 dollar daha neler neler sp farm Flagship Bilgi Daha Ne Diyim Daha Cok Seyler Var Plvl Var flagship vip plvl 15 gunde 1-101 kadar plvl 75 dollar sen bunu 80 85 dollara yaparsan veya yani istedigin 120tl 150tl felan satabilirsin mesela :)

hangi siteden alıyorsun? Biz sadece aracı siteyi bulduk genel satış yapan çinli sitesi varsa bi yazarsan sevinirim yoksa bizde sitemize ekleyebiliriz.

Başlığı düzelttiğimi belirtmiştim, benim imla hatalarımı takip etmek yerine yazdığım cevapları okusanız nasıl olur ? Konudaki aceba kelimesini diyorsanız bilerek öyle yazıyorum hatalı olduğunun farkındayım düzeltmeyeceğim.

Örnek alalım.

[Csro]Flag Ship Bot (Vip) satışı olabilir Abi.Bu botu almak isteyip alamayan çok kişi var...

O botun satışı çok pahalı olur... Zaten 30$ - 35$ a gelişi var bir de buna kar ekleyeceğiz iyice uçacak kimse almayacak.

Flag Ship Bot iyi olurdu ama malesef öyle bir sıkıntı var kalsın o zaman.

Geri