• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sitemizde Satılmasını İstediğiniz Ürünler ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Silkroad içinde olsun. isro ya büyük miktarda yatırım yapılıyor ( silk- gold-bot hakkında).
Csro'ya Flagship vip ve gold satışı olursa seviniriz. Gold satışı hakkında ben gold üretebilirim ümit abi satarız sonra :D (başka yere gitmesin para biz üretelim :) ]. Ayrıca Hero Online USA ncash satışı istemiştim bundan uzun süre önce orasıda cok güzel bir oyun başka bir siteye milyarlar harcadık neden sana kazandırmayalım? diye söylemiştim fakat dikkate almamıştın sağlık olsun.

Çok istedin başladım işte :) Umarım çok pahalı demezsin : MaxiGame | Maximum Bilgi Eğlence - CSRO

Wolf Team Ürünleri Olabilir Arkadaşlarım Güvenilir Site Vs. Arıyor.

Travian, Crossfire ve Joy Para Satışlarımız Başladı :)

İkariam- Ambrosia Satışları Olabilir (:

Gladiatus yakut olabılır 14 gunde bir baska sıtelerden alıyorum

Gameforge kuponları :

Metin2, Ikariam, Gladiatus, Air Riavals,4Story, Nostale, Kings Age, Katsuro, Ogame, Tanoth, Bitefight, Warp Fire, Battle Knight, Wild Guns

Bu oyunların hepsinde kullanılabilir ve sitemizde satışı mevcut.

Geri