• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sitemizde Satılmasını İstediğiniz Ürünler ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Metin2 VPS - VDS server. Kurulumlu falan. Bi firmayla anlaşırsanız her ay öderim.

VPS ye ne kuracaksın ? illegal metin2 dosyaları ise hiç bir firma buna izin vermez.

VPS ye ne kuracaksın ? illegal metin2 dosyaları ise hiç bir firma buna izin vermez.

Ümit abi arkadaş öyle demedi
Bunu demek istedi Vps-Vds'ye metin2 kurup satmayı deemek istedi ve birçok firma kullanıyor.
Alsak satılırmı dersen YS Belgesi alıp güvenliği sağladıkdan sonra satmak kolay.

Ümit Abi Point Blank NG Satışı Yaparsan Çok İyi Satabilirsin. Şuanda Adam Gibi Satan 2Site Buldum Ben Sadece Sınıfımızdan her Ay 17kısı Alıyor Buda 170TL demek ve Ben Clan'dakı Bırcok Kısıyıde Buraya Yonlendırırım. Oyun Cok Az Sure Once Acıldı Fakat Cs'ye Cok Benzemesı ve Cs'den Farklı Olarak Rütbe ve Grafik Olması Oyunun Çabuk Yukselmesını Sağladı. Bi Araştır Derim.

Ümit Abi Point Blank NG Satışı Yaparsan Çok İyi Satabilirsin. Şuanda Adam Gibi Satan 2Site Buldum Ben Sadece Sınıfımızdan her Ay 17kısı Alıyor Buda 170TL demek ve Ben Clan'dakı Bırcok Kısıyıde Buraya Yonlendırırım. Oyun Cok Az Sure Once Acıldı Fakat Cs'ye Cok Benzemesı ve Cs'den Farklı Olarak Rütbe ve Grafik Olması Oyunun Çabuk Yukselmesını Sağladı. Bi Araştır Derim.

Eklendi : www.maxigamerz.com/k/79-point-blank.html

Geri