• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sitemizde Satılmasını İstediğiniz Ürünler ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
S4 language AP satıLmazmı.. ? Bizim arkadaşLar çok para yatırıyo :D sana destek oLurum ümit abi :D

:D Herbotu parayla alıyoruz! Ama ibot'un yapımcısı herhafta hiç durmaksızın bedava yeni sürüm çıkarıyor. Eğer elimde Paypal hesabım olsa bende bağış yapmak isterdim. Bana kalırsa İbot için bağış yapma işine aracılık yapın Ümit abi! Mesela 5$ mı yollamak istiyor arkadaş! 5$'ı 7.5 Tl. olarak düşünürsek size 10 lira yatırsın ve sizde bu 10 Lira'nın 7.5 Lirası'nı bağış için Paypal üzerinden yollayın! Nasıl fikir ?

eğer mümkünse rapidshare premium satabilirseniz ben almayı düşünüyorum

:D Herbotu parayla alıyoruz! Ama ibot'un yapımcısı herhafta hiç durmaksızın bedava yeni sürüm çıkarıyor. Eğer elimde Paypal hesabım olsa bende bağış yapmak isterdim. Bana kalırsa İbot için bağış yapma işine aracılık yapın Ümit abi! Mesela 5$ mı yollamak istiyor arkadaş! 5$'ı 7.5 Tl. olarak düşünürsek size 10 lira yatırsın ve sizde bu 10 Lira'nın 7.5 Lirası'nı bağış için Paypal üzerinden yollayın! Nasıl fikir ?

Ona bağış yapacağınıza bana bağış yapın daha çok sevaba girmiş olursunuz (En azından size dua ederim Allah razı olsun derim) :D

Ümit abi herşey'e var diyosun yakında zincir markette kurarsın :D

MaxiGame Zincir Oyun Market :D

Başlayacağım ama adım gibi eminimki alan kişi sayısı 2 yi geçmeyecektir.

Abi genelde Kings Peak, Ocean , Eagle gibi serverlerde Türkler daha çok bulunuyor. Duruma göre 1-2 server daha ekleyebilir misin listeye ? Sadece Universal var sanırsam şuan.

Abi Csro Goldda Makul Olabilir... Diğer Sitede 100mil=1.8$ mesela ama 60 silk = 308m bunada bişey diyemeyiz :D 300m = 8.1 TL oluo Dolar Üzerinden Hesaplarsak Bi Düşün Derim abi ..
P.S = Benim Serverim Flying Eaglede 1.8$

Son düzenleme:
Umit abi bence sen counter strike satisi yap mesela 1 cd key 25tl yapabilirsin örnek :)

her ay garanti 2 kişi ama :D Oyunda Türke rastlarsam reklam yapayım madem :D

Geri