• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sitemizde Satılmasını İstediğiniz Ürünler ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Önceden reddedilmiş ama yinede söylemek istiyorum
Rsro gold istiyoruz :D
Ve mobil ödeme olursa harika olur.Örneğin 15 tl yollayıp 10 tl olarak kullanabiliriz

Bu konu içerisinde en az 10 defa cevap verdim....

Mobil ödeme gibi bir seçenek olmayacak....

arkadaşlar site zaten sattığı ürünlerden cüzzi miktarlardan kar alıyor oda sitenin alt yapısına katılıyor 4 tl aldığınız şey mobil ödeme ile %150 faiz ile 10 tl oluyor ve sitede bunu size 12 tl satmak zorunda kalıyor mobil ödeme aslında kolaylıktan çok zarar ve müşteriyi zor duruma düşürmekten başka bir işe yaramaz mobil ödeme sistemi çokmu zorki siteye eklenmiyor ? Aslında sizin için eklenmiyor 4 tl lik ürünmü alırsınız 12 tl lik aynı ürünümü ?

Bütün yorumları okumadım belki vardır sro içi ama iyi bi fikir diye dusunuyorum soyuk char satın belli bir lvl li :)
yanlıs bisi yazdıysam k.bakmayın

Eğer olabilirse Abi Crysis 2 :) Bu oyunun herkez tarafından orjinal olarak satın alınmasını isterim...

Eğer mümkünse torrentleech davet kodu satılabilirmi alan çok olur diye düşünüyorum herkes arıyor bu aralar bu site için davet kodu

Tsro silk satımı olursa iyi olur. Bazı silk itemlere ihtiyaç oluyor :)

Garena Shell Filan Satabilirsiniz.Dota Oynuyanlar Alabilir.Silkroad Dısında Bilinen Private Oyunların Cashlerini , Eplerini Gibi Seyleri Satabilirsiniz.Mesela Mt2tr Bilinen ve Metin2nin Privatesi...
Bence Cok Cesit Olması İdeal Sonucda Herkes Aynı Oyunu Oynamıyor...

Geri