• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sitemizde Satılmasını İstediğiniz Ürünler ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Zszc Gold Satışı istiyorum satan yok bildiğim kadarıyla silk alacağıma gold alırım daha iyi olur.

Yeni Açılan Elite-Sro Private Serverinin Silk Satışları Başlamasını İstiyorum. :)

Başladı : MaxiGame | Maximum Bilgi Maximum Eğlence - EliteSro

Taiwan Silkroad'da Gold Satışları Başlarsa ßurda Çok Güzel Olurdu :)

Taiwan sro da silk bile satılmıyor gold satışı asla olmayacak...

Başladı : MaxiGame | Maximum Bilgi Maximum Eğlence - EliteSro

OGame ile ilgili ürünler.

Ogame için Bigpoint kodlarını satın alıp kullanabiliyorsunuz satışı sitemizde mevcut : MaxiGame | Maximum Bilgi Maximum Eğlence - BigPoint (DarkOrbit)

elite silkroad silk ve gold satış

Silk satışı başladı gold isteğe ve talebe göre ileriki zamanlarda değerlendirilecek.

Katılıyorum Elite Silkroad Gold ve Silk satışı..

Başladı

DeadlyTouch♥;1398530' Alıntı:
S4 League için ayrı bir konu yeri yok sanırım .

Zaten mevcut : MaxiGame | Maximum Bilgi Maximum Eğlence - S4 League

Elite sro silk satışları gelirse harika olur

Başladı

Zszc Gold Satışı istiyorum satan yok bildiğim kadarıyla silk alacağıma gold alırım daha iyi olur.

ZSZC gold satışı resmi olarak yasak bu nedenle gold satışı olmayacak maalesef.

Heroes Of Newert üyelik satışı olsa alabilirdim geçen 10 dolara düşmüştü harıl harıl site aradım ama satan hiç bi yer yok.

Tek bir kişi ile olmuyor maalesef biraz daha talep gelirse 10-15 kişi o zaman başlarız satışlara

Euro Gunz Coin satmayı düşüne bilirsiniz çünkü coin alımları yılda 1 kere acılıyor ve kredi kartı ile alınıyor eğer açarsanız küçük bir miktar kar ile sata bilirsiniz
Ben bu konuda daha çok bilgi verebilirim ve isterseniz yardımcı olabilirim
Türkiyede Coin satan yok!!

Tek bir kişi ile olmuyor maalesef biraz daha talep gelirse 10-15 kişi o zaman başlarız satışlara

EliteSro Silk stokları bitmiş ve bugün almam lazımdı.
Canlı destek neden şimdi kapalı ? Saat 12.57

Stok talebinde bulunduk dün ancak henüz cevap gelmedi firmadan.

Rsro ile ilgili tüm öneriler reddedilecektir. Rsro da iş yok.

Heroes of Newerth üyelikleri 10 dolar a düşmüş alıcak arkadaşların haberi olsun eğer 10 kişi olursak satış başlıyıcakmış umarım talep olurda satış başlar.

Geri