• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sitemizde Satılmasını İstediğiniz Ürünler ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Maxigame silkroad online değilde,counter-strike 1.6 sunucusu açsa hiç fena olmaz yani shop4gamers sunucu açtı en gözde sunucu,çünkü çok kaliteli..çok kaliteli sunucular açarsanız maxigame counter-strike'de yenilik yapar :)

Counter-Strike için Shop4Gamers'in sunucularını kiraladığı yer http://www.ttnetdc.com
S
ilkroad Online Private için EliteSilkroad'ın sunucularını kiraladığı yer Dediserv Dedicated Servers | Dedicated Servers, VPS, SEO Hosting
Diamond SRO'nun sunucularını kiraladığı yer www.byserv.de
Jonas Pasche - ZSZC SRO'nun sahibi mail adresi : mail@jonaspasche.de ve serveri kiraladığı yer plusline.net veya selfHOST.de büyük ihtimalle plusline olması gerek (bunların üstüne sunucu yeri bulursanız adam değilim ben,hiçbir şey bilmiyorum)
Silkroad pvp için EliteSilkroad'ın sunucularını tavsiye ediyorum yani dediserv.eu çünkü hollanda lokasyon,paylaşımsız hat ve elitesilkroad hiç sorun yaşamıyor gördüğünüz gibi..sağlam sunucular çok daha ucuz..

Elitesilkroad'ın sunucusu dediserv tarafından sağlanmaktadır.
FPS oyununun en gözdesi olan counter-strike maç sunucuları ise http://www.ttnetdc.com/ tarafından sağlanmaktadır.adam gibi birşey yapmak istiyorsanız başka yer tavsiye etmiyorum,gerçekten 0 lagsız oyun için başka yer tavsiye etmiyorum.

Ayrıca tanınırsanzı size çok gelir getirecek birşey daha tavsiye ediyorum sadece paypalla satın alınan bir hile var.Cs 1.6 STEAM-ESL-SOCL-SXE ve Temiz ScreenShots görüntüsü veriyor videoları ekliyorum (sadece paypal ile satılıyor eft ile almak isteyenler size para atar üstündende paranızı fazla fazla alırsınız yani şöyle anlatıyım counter-strike steam 15 TL paypal ile türkiye'deki fiyatı 30 TL adamların net 12 tl geliri oluyor bu şekilde steam ve hl1 framework satışı yapabilirsiniz,(hl1 framework satışı şuan hiçbir yerde yapılmamaktadır ve kimse bilmemektedir,esl ile içli dışlı olan kişiler bilir,bunun tanıtımını siz yaparsanız eğer ilk siz yaptığınız için çok para kazanacaksınızdır :) daha detaylı konuşmak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz tavsiye edebileceğim daha böyle çok sey var açıkçası..Ayrıca filesleri satın aldıysanız,sunucu satışıda yapabilirsiniz satış şöyle olur ftp ile yükleyenler yükler fakat ftp şifresini kimse bilmez yanı dosyalar çalınamaz böyle bir şey yapılabiliyorsa maxigame uçar yani redbull uçurur :D

----------

FRAMEWORK HL1 AIMBOT - YouTube

FRAMEWORK HL1 AimbotMode 1 LEGIT SETTINGS - YouTube

A
çıkçası 7 yıllık cs oyuncusuydum 3 ay önce bıraktım 5e5,gwt,uwt de beni yenicek tek tük adamlar vardı..ve yaşım daha çok küçük skype,ts herşeyide kullanmayı biliyorum.team arası konuşmak için bakın eğer tanıtımını yapabilecekseniz,kendinize güveniyorsanız size çok iyi gelir getirir bu,ben kendim yapacaktım fakat tanıtımımı kim yapacak?

Son düzenleme:
Bence Maxigame Dergisi Çıkarılmalı ve Dergi Her Ay (Her Oyunda Olabilir Hatta CD Bile) Reklam Yapmak Gibi Olmasın Ama Pcnet,LEVEL Gibi Dergiler Tarzında Ürünler Yapabilirsiniz.

Diamond Silkroad Satış yapın başka güveneceğim yer yok hemde ptt den alışveriş yapıyorum.

Prius Online diye bir oyun var abi , tutulursa onun satışı yapılabilir :)

League of legends riot point(yani srodaki silk) satışları başlasa süper olur

ama EU yani avrupa serveri için.. americada olurda türkler eu oynuyor

Reis ben bişey dicem ama saçma olucak :D sitemizde "İLAN" gibi bişey yapsak salıyorum laptop vs araba satlık isim vs yazılı kuralla uyarak boyle bişey çok mantıklı geliyor ama Reis sensin :) ... Böyle bişey aklında geçerse o bölümde gönülü mod olrum :) elimden gelğinceyardım ederim ...(yş 19)

Reis ben bişey dicem ama saçma olucak :D sitemizde "İLAN" gibi bişey yapsak salıyorum laptop vs araba satlık isim vs yazılı kuralla uyarak boyle bişey çok mantıklı geliyor ama Reis sensin :) ... Böyle bişey aklında geçerse o bölümde gönülü mod olrum :) elimden gelğinceyardım ederim ...(yş 19)

Bunu buraya yaz ve onaylarlarsa açılabilir :) İstek ve Öneriler

Vsroda VSROHelper bot yapımcısı ekstra bir bot çıkarmış,o botunda satışı yapılabilir.(bildiğim üzere görev yapıyor)

Geri