• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sitemizde Satılmasını İstediğiniz Ürünler ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Eudemons Online Bayadır oynarım oyunu türkiyede çok bilen yoktur ama oyunu yapan şirketin ilk oyunu vardır 2003 de yapılan conquer Online bunu çoğu kişi bilir türkiyede bunların türkiyede sadece 1-2 tane orjinal bayisi var kendi sitelerindede gösteriyor ümit abi bunada tüm oyunlarını (5 tane oyunu var) kapsayan "TQ Card" bayiliği alabilirsen oynayanlar alırlar diye düşünüyorum ama en önemlisi orjinal bayi olmak lazım kendi sitelerinde gözüksün yani :)

Son düzenleme:
apb [ all point bulletin ] g1 ve premium satışı yapılabilir.. GamersFirstin MmoTps oyunudur..

Silkroad Olsaydı , H2K serverinde oynuyorum ve birçok türk mağdur durumda türk yetkili satıcısı banlandı . Satıcı olmak için başvurursanız sevinirim .

GlorySilkroad Silk Satışı olabilir. İlgi yoğun..

wing sro Türk temsilci satıcısı arıyodu en son baya Türk var biz silk alamıyoruz satış olsa baya baya kişi alıcak ama sitesi bi kaç gündr açılmıyo .s

----------

bu arada paypal satışı var ama çoğu kişi yapamıyo ben dahil :)

Private serverlar dışında öneride bulunun lütfen.

Abi Euro Gunz oynuyorum ve normal sitesinde gerçekten çok zor Coins almak kredi kartı vb bir çok şey istiyor oda bende yok eğer sitede satılırsa ayda 100 200 tl arası para garanti bırakabilirim forumda çok oynuyan insan yok 10 15 kişi anca çıkar ama çeşit artsın bence Euro Gunz ve Normal Gunzada gir abi eğer uyarsa daha detaylı bilgi ve linkleri öm atarım abi ilk alışverişimide hemen yaparım =)

Geri