• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sitemizde Satılmasını İstediğiniz Ürünler ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Garena Shell Filan Satabilirsiniz.Dota Oynuyanlar Alabilir.Silkroad Dısında Bilinen Private Oyunların Cashlerini , Eplerini Gibi Seyleri Satabilirsiniz.Mesela Mt2tr Bilinen ve Metin2nin Privatesi...
Bence Cok Cesit Olması İdeal Sonucda Herkes Aynı Oyunu Oynamıyor...

Anasayfaya baktıysanız sadece silkroad satışı yapılmadığını rahatlıkla görebilirsiniz. Talep ve isteklere göre satışı olabilecek ve ilgi duyulan tüm oyunların satışlarını ekledik zaten.

Belki biraz sacma gelicek ama yinede söyleyeyim :)
Mesela koleksyon kartları olabilr silkroadda oyun parasıyla alıp TL olarak satabilrsiniz.Paket halinde 8DG Sun Paketi 9 DG SUN Paketi seklinde Örn Elder Staff 100m Spell Paper 100m Öbürleri ile 300m olsa siz bunu oyunda 300m ye alıp 400m fiyatına TL olarak satabilrsniz :) Sacma gelebilir :) Ama sahsen ben alırım :D

www.klanlar.org Klan Premium"u Satabilirsiniz mesela Her site satmıyor Ondan dolayi millet 1Aylik normalde 10tl Olan premiumu kontürle 35TL almak zorunda kalıyor bence satılır

shaiya tr çok güzel oyun gold satışlarını bulamadım eklerseniz hemen alıcam.

öteki sayfalarda söylendimi bilmiyoruz ama zszc gold satışı istiyoruz

ZSZC gold satışı yapılmayacak... ZSZC yönetimi gold satışına karşı.

Heroes Of Newert üyelik satışı olsa alabilirdim geçen 10 dolara düşmüştü harıl harıl site aradım ama satan hiç bi yer yok.

Euro Gunz Coin satmayı düşüne bilirsiniz çünkü coin alımları yılda 1 kere acılıyor ve kredi kartı ile alınıyor eğer açarsanız küçük bir miktar kar ile sata bilirsiniz
Ben bu konuda daha çok bilgi verebilirim ve isterseniz yardımcı olabilirim
Türkiyede Coin satan yok!!

Belki biraz sacma gelicek ama yinede söyleyeyim :)
Mesela koleksyon kartları olabilr silkroadda oyun parasıyla alıp TL olarak satabilrsiniz.Paket halinde 8DG Sun Paketi 9 DG SUN Paketi seklinde Örn Elder Staff 100m Spell Paper 100m Öbürleri ile 300m olsa siz bunu oyunda 300m ye alıp 400m fiyatına TL olarak satabilrsniz :) Sacma gelebilir :) Ama sahsen ben alırım :D

bence çok iyi fikir değerlendirirseniz güzel olur

Yeni Açılan Elite-Sro Private Serverinin Silk Satışları Başlamasını İstiyorum. :)

Son düzenleme:
Geri