• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Social Botting] - Karakterinizi 0.facebook üzerinden takip edin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AKuT13

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2009
Puanı
61
b417d1ea.bmp
Social Botting - Karakterinizi 0.facebook.com üzerinden takip edin

a52a5f05.png

Botzilla konusunun linki : https://www.maxigamerz.com/forercek-zamanli.html

Bu program sayesinde bota bıraktığınız karakterinizi heran heryerden 0.facebook.com üzerinden ücretsiz takip edebileceksiniz.

Kurulum :

- Program BotZilla programının eklentisi olarak çalışıyor.Yukarıdaki linkten BotZilla'yı indirin
- BotZilla açılınca aşağıdaki resimde gösterilen yere tıklayın Social Botting açılacak.

294be958.png

Çalıştırılması :

86c36d41.png

1 :
Her seferinde e-mail ve şifre yazmamak için kutucuğu işaretliyoruz
2 : Açmış olduğumuz "BAŞKA" facebook hesabının e-mail adresini yazıyoruz
3 : Şifresini yazıyoruz
4 : "Login" butonuna basıyoruz.Programı kapatırken çıkış yapmaz iseniz her seferinde Login olmanıza gerek kalmayacaktır.
5 : Her ihtimale karşı facebook hesabınızdan çıkmak için kullanabilirsiniz.API'de herhangi bir bozukluk olduğunda çıkış yapıp tekrar girmenizi öneriyorum
6 : Güncelleme aralığı. En az 3 saniye olarak sınırlandırdım
7 : Bu bölümden kullandığımız botu seçiyoruz.
8 : Ayarlar bölümünden 'Botun pencere başlığını" seçiniz !!
Ayrıca bu bölümden programın doğru bilgileri gösterip göstermediğini kontrol edebilirsiniz.Olumsuz ise konu altından bildirin programı güncelleyim.

9 : Bu buton ile facebook hesabınıza bot bilgileri göndermeye başlar. (İlk önce hesabınıza "Login" olmalısınız)
10 : Minimize > Programı; saatin yanına tray olarak küçültür.

::: UYARI :::

- Programa gireceğiniz facebook hesabı yeni açmanızda fayda var.aksi halde duvarınızda kirlilik yapacaktır.
- Yeni açmış olduğumuz facebook hesabının aktifleştirilmiş ve kullanıma hazır olmasına dikkat edin.
- Bu hesabı ister arkadaş olarak ekleyerek istersenizde duvarını herkese açarak takip edebilirsiniz.

asdsac.png

Botzilla konusunun linki : https://www.maxigamerz.com/forercek-zamanli.html

Son düzenleme:
Çalışırsa Süper bir program bu ya.. Hep hayal ederdim internetten charı takip etsem ne güzel olur diye :D .. Süper gerçekten elinize sağlık :)

walla boş duymuyorsun hakkatten ben önceden hiç böyle birşey görmedim çok iyi ve işin güzeli free :)

Bende bilgileri hem program üzerinde hemde facede boş gösterdi botttaki (ibot) bilgileri otomatikmi kendi alıyor bilgiler botzillaya nasıl geçecek çözemedim.

Bende bilgileri hem program üzerinde hemde facede boş gösterdi botttaki (ibot) bilgileri otomatikmi kendi alıyor bilgiler botzillaya nasıl geçecek çözemedim.

iBota teleport yaptır training bilgilerini sıfırla şehirte start bot dediğinde almaya başlıyor.. Bilgileri :)

Training bilgileri sıfırlarken yani train x-y 0 radius 0 training options bölümünde hiçbir şey işaretlenik olmucak mı ?

Akut Abi Tmm Süper Program Da Sen Nereye Kadar Bu İşleri Bukadar Kolaylastırsaksın Her Foruma Girişimde Akut Bişy Yapmıs :D :D

Training bilgileri sıfırlarken yani train x-y 0 radius 0 training options bölümünde hiçbir şey işaretlenik olmucak mı ?

O değil arkadaşım dur çarı öldüreceksin, ilk sayfada sağda training statistic var onun altındaki reset stats tıklayacaksın (ibot)

Geri