• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Social Botting] - Karakterinizi 0.facebook üzerinden takip edin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hocam bunu sroking içinde ayarlaya bilir misin ?

///////////////////////////////////////////////////////////
Social Botting v1.1

-- Bilgiler gözükmeyenler bu sürümde gözükecektir
-- @ergin82 isteği üzerine DC süresini ve kaç kere dc yediğini ekledim.Ama sadece test'e bastığınızda gözüküyor.Biraz sonra düzeltilecek.
-- Herşeyi ayarladıktan sonra Setting bölümünden Bot başlığını seçmeniz yeterli olacak ve çalışacaktır :beer

* Yeni sürümü kullanmak için , hiçbirşey yapmadan eski yöntemle açın otomatik olarak v1.1 olacaktır :beer

Son düzenleme:
Social Botting v1.1

-- Bilgiler gözükmeyenler bu sürümde gözükecektir
-- @ergin82 isteği üzerine DC süresini ve kaç kere dc yediğini ekledim.Ama sadece test'e bastığınızda gözüküyor.Biraz sonra düzeltilecek.
-- Herşeyi ayarladıktan sonra Setting bölümünden Bot başlığını seçmeniz yeterli olacak ve çalışacaktır :beer

* Yeni sürümü kullanmak için , hiçbirşey yapmadan eski yöntemle açın otomatik olarak v1.1 olacaktır :beer

SaoL YeNi SüRüM İyİ OLDu...

Social Botting v1.2

-- @ergin82 isteği üzerine DC süresini ve kaç kere dc yediğini ekledim.

* Yeni sürümü kullanmak için , hiçbirşey yapmadan eski yöntemle açın otomatik olarak v1.2 olacaktır :beer

Bunu duyuru bölümünde yayınlasanıza daha çok dikkat çeker ve görülür ...

Yeni versiyonla oldu çok teşekkürler ellerinize sağlık süper çalışma :)

Bu tarz programların herkese faydası olmasını isteriz.Bu yüzden sizlerdede çalışması mutluluk verici :)

Sroking de istatistik gösteren bir bölüm yok, olan yerde de pek detay yok.

Daha ne kadar detaylı göstere bilir abi

adsz1bn.jpg

Sroking'te pencereler bölüm bölüm olduğu için demiş Ümit abi. "Statistic" açtığınız bütün karakterlerde aynı isimle bilgileri gösterecek ve pencere gizlenecek..

Hocam Eklicekmisin yani anlamadım ben zaten 1 tane açıyorum fark etmez aynı isimle göstersin :)

Aktuğ kardeşim, 16 tane gold çarı açık hepsini ayrı ayrı gönderme durumu olabilir yakında ?

----------

yada en azından her ptden de 1 çarı görebilsem yeter, pt yatmısmı yatmamısmı açısından..çoook sağol eline sağlık..

Aktuğ kardeşim, 16 tane gold çarı açık hepsini ayrı ayrı gönderme durumu olabilir yakında ?

----------

yada en azından her ptden de 1 çarı görebilsem yeter, pt yatmısmı yatmamısmı açısından..çoook sağol eline sağlık..
Senin gibilerden doluyor Swler..
PT yatmışmı yatmamışmı ona Died Counttan bakacaksın :)

Senin gibilerden doluyor Swler..
PT yatmışmı yatmamışmı ona Died Counttan bakacaksın :)

Died Count tan bakacağımı bende biliyorum kardeşimde, bu pro sadece 1 çarın uploadını yapıyor, öbür ptden haber alamıyorum :))

Ayrıca bizim sw dolmaz Tigris kopuyoruz hocam full time easy :D

Geri