• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Social Botting] - Karakterinizi 0.facebook üzerinden takip edin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hocam acaba hangi dili kullandınız veya sbotdan mı offset okudunuz veya oyundan mı ?

Genel olarak anlatıyım.Konuya sonradan soru-cevap şeklinde eklerim.

- Sadece 0.facebook.com danmı bakabiliyoruz ?
Tabiki hayır :) Güncelleme için kullanıdığınız hesabın duvarına hertürlü yoldan bakabilirsiniz.

- Bilgiler gelmiyor ?
iBot örneği üzerinden ;
iBotu açtık karaktere girdik kasıyor değilmi. iBotu hide veya minimod yapmadan önce [ Bot seçim yeri varya.Oradan tekrar iBot'u seçelim] Ardından çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için [Test ibot] butonuna basalım. Düzelecektir. Ayrıca facebook'a gönderim yapmıyorsa hesaptan logout yapıp tekrar giriş yapalım. Herhangi bir sorun olduğunda [ Bot seçim yerinden tekrardan seçin. Üzerinde 'tik' varsa bile tekrardan tıklayın]

SBot ve mbot içinde aynı şekilde [ Bot seçim yerinden tekrardan seçin. Üzerinde 'tik' varsa bile tekrardan tıklayın]

*** Sbot için ayrı bir güncelleme yapacağım zaten arkadaşlar.Sbot çalışıyor ama hatalar olabilir bazen.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta Bu işlemleri yaparken BOT PENCERESİ'nin Görünür olmasıdır. Test ettikten sonra bilgiler doğru bir şekilde gözüküyorsa gizlenebilir.

Son olarak Return çekmek ile ilgisi yoktur.Boşu boşuna vakit kaybetmeyin :)

Ekleme : iBot'ta Exp göstermiyor farkettim.Yarın düzeltilecek.

Son düzenleme:
Genel olarak anlatıyım.Konuya sonradan soru-cevap şeklinde eklerim.

- Sadece 0.facebook.com danmı bakabiliyoruz ?
Tabiki hayır :) Güncelleme için kullanıdığınız hesabın duvarına hertürlü yoldan bakabilirsiniz.

- Bilgiler gelmiyor ?
iBot örneği üzerinden ;
iBotu açtık karaktere girdik kasıyor değilmi. iBotu hide veya minimod yapmadan önce [ Bot seçim yeri varya.Oradan tekrar iBot'u seçelim] Ardından çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için [Test ibot] butonuna basalım. Düzelecektir. Ayrıca facebook'a gönderim yapmıyorsa hesaptan logout yapıp tekrar giriş yapalım. Herhangi bir sorun olduğunda [ Bot seçim yerinden tekrardan seçin. Üzerinde 'tik' varsa bile tekrardan tıklayın]

SBot ve mbot içinde aynı şekilde [ Bot seçim yerinden tekrardan seçin. Üzerinde 'tik' varsa bile tekrardan tıklayın]

*** Sbot için ayrı bir güncelleme yapacağım zaten arkadaşlar.Sbot çalışıyor ama hatalar olabilir bazen.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta Bu işlemleri yaparken BOT PENCERESİ'nin Görünür olmasıdır. Test ettikten sonra bilgiler doğru bir şekilde gözüküyorsa gizlenebilir.

Son olarak Return çekmek ile ilgisi yoktur.Boşu boşuna vakit kaybetmeyin :)

ilk önce hangisini gizliyelim ?

Yuh ya helal olsun ellerinize klavyenize sağlık.Gerçekten böyle bir program beklemezdim.biri söylese imkansız derdim yok artık helal olsun

Her şeyi tam olarak yaptım ama bi türlü bilgileri okutamadım.. test ibot a tıklıyorum ama bilgiler gelmiyor..

Eline sağlık usta güzel oldu

Birden fazla bot açınca en son tıklanan botun bilgilerini gösteriyor.

kaç defa dc olduğuda eklenebilirmi(ibot)

Son düzenleme:
Geri