• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sonraki Üyeye Soru Sor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kürşad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kürşad

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ocak 2011
Puanı
186
Sonraki Üyeye Soru Sor

Merhaba, bu konuda başlıkta belirtildiği gibi bir sonraki üyeye (bir sonra ki yorum yapacak kişiye) ciddiyetli ve seviyeli bir şekilde soru soracaksınız ama önceki üyenin sorduğu soruyu cevaplamak şartıyla. Hadi başlayalım.

Soru: Silkroad oynadın mı? Oynadıysan ne zaman başladın?

Oynadın. 2007'de başladım :)

Eski Private Serverlardan kaç tanesini biliyor ve hangilerinde oynadı ?

Oynadın. 2007'de başladım :)

Eski Private Serverlardan kaç tanesini biliyor ve hangilerinde oynadı ?

Elite Silkroad , ZSZC , sonra ZSZC'nin eski serverı vardı 90 cap aklımdan çıktı o vardı sonra 110 120 caplı değişik sjsro vardı sanırım bunları biliyorum ve oynadım.

Benim sorum ise ;

Hayatta en büyük pişmanlığın nedir?

Üstten soru gelmedi, ben devam ettireyim. Madem hayattan devam ediyoruz, seriyi bozmayalım :)

Hayatında, iç çekerek keşke dediğin oldu mu?

Üstten soru gelmedi, ben devam ettireyim. Madem hayattan devam ediyoruz, seriyi bozmayalım :)

Hayatında, iç çekerek keşke dediğin oldu mu?

Olmaz olur mu? Herkesin en az 1 kere olmuştur...Benim; "keşke son sigarayı şimdi içmeseydim" dediğim oldu...

Sık kullandığın sos ağlar,siteler,forumlar hangileri? ( Reklam olmaz her halde? )

All In One

En komik anın veya duyduğun olayı uzunca anlat çok komik olsun ama :D
Şehir içi otobüslerde okula giderken bir anlık dalgınlık + şoforun gazı biraz köklemesi sonucu otobusun arka tarafında oturan kızın üstüne düşmüştüm 15dk lık okul yolu 1 ay gibi gelmişti :D

Soru : Eski sevgiliyi unutmak için ne yapardın :D

All In One

En komik anın veya duyduğun olayı uzunca anlat çok komik olsun ama :D

Birgün Çindeyiz yine :D Changchun diye bir şehirden Pekin'e tren ile gidiyoruz kız arkadaşım ile, yol oldukça uzun gece binip sabah varıyoruz o şekilde :)) Tren de yataklı falan böyle. Trende her odada birbirine bakacak şekilde 3 sıradan oluşan 2 ranza bulunuyor yani bir odada ranzalarda 6 kişi yatabiliyor.

Neyse mubattet ettik falan derken uykumuz geldi yatalım dedik. Biz 3 yatağın bulunduğu 3 sradan oluşan bir tarafı komple aldık, ben en üste yattım kız arkadaşım en alta yattı, ortaya geçen olmadı, ama karşımızdaki ranza full doldu en üste hafif şişman 40 lı yaşlarda bir adam geçti ve horlamaya başladı. Gürültüsünden bir türlü uyuyamıyoruz... Kız arkadaşımın cebinde bir sürü bozuk para vardı, tutturdu ben bu paraları adamın kafasına atacağım diye, yapma etme dediysem de dinletemedim. Bu başladı adamın kafaya bozuk para atmaya. Adam bi uyandı biz korkudan uyuyormuş numarası yaptık, adam Çince birşeyler söyledi, etrafına bakındı herkesin uyuduğunu görünce geri yattı. Adam yatınca bizimki tekrar bozuk para attı kafasına, adam bir daha kalktı yine biz uyuyor numarası yaptık ama beni bir gülme tuttu zar zor turuyorum kendimi. Sesim çıksa adam anlayacak biz olduğumuzu başımız derde girecek ama durumun da oldukça komik olduğunu düşünüyorum ağzımı ellerimle kapatıyorum ses yapmamak için. Neyse 3-4 kez aynı şeyler tekrar etti, en son adam bi uyandı yüksek sesle bağıra bağıra birşeyler söyledi yakındaki herkes uyandı biz korktuk tabi. Adam etraftakilere birşey dedi sonra herkes yatağına döndü ve adam geri uykusuna daldı. Kız arkadaşıma sordum "ne dedi" diye. O da "sorma çok kötü şeyler söyledi, ana avrat sövdü bunu yapana dedi" ben de yeter artık başımıza bir iş açılacak dedim zaten küfürü de yedik bu kadar yeterli dedim nihayetinde bizim ki durdu. Ama epey bir güldüydük o gece ^^

Sıcak havalarda çay içmek gerçekten harareti azaltır mı yoksa tam tersine arttırır mı?

Birgün Çindeyiz yine :D Changchun diye bir şehirden Pekin'e tren ile gidiyoruz kız arkadaşım ile, yol oldukça uzun gece binip sabah varıyoruz o şekilde :)) Tren de yataklı falan böyle. Trende her odada birbirine bakacak şekilde 3 sıradan oluşan 2 ranza bulunuyor yani bir odada ranzalarda 6 kişi yatabiliyor.

Neyse mubattet ettik falan derken uykumuz geldi yatalım dedik. Biz 3 yatağın bulunduğu 3 sradan oluşan bir tarafı komple aldık, ben en üste yattım kız arkadaşım en alta yattı, ortaya geçen olmadı, ama karşımızdaki ranza full doldu en üste hafif şişman 40 lı yaşlarda bir adam geçti ve horlamaya başladı. Gürültüsünden bir türlü uyuyamıyoruz... Kız arkadaşımın cebinde bir sürü bozuk para vardı, tutturdu ben bu paraları adamın kafasına atacağım diye, yapma etme dediysem de dinletemedim. Bu başladı adamın kafaya bozuk para atmaya. Adam bi uyandı biz korkudan uyuyormuş numarası yaptık, adam Çince birşeyler söyledi, etrafına bakındı herkesin uyuduğunu görünce geri yattı. Adam yatınca bizimki tekrar bozuk para attı kafasına, adam bir daha kalktı yine biz uyuyor numarası yaptık ama beni bir gülme tuttu zar zor turuyorum kendimi. Sesim çıksa adam anlayacak biz olduğumuzu başımız derde girecek ama durumun da oldukça komik olduğunu düşünüyorum ağzımı ellerimle kapatıyorum ses yapmamak için. Neyse 3-4 kez aynı şeyler tekrar etti, en son adam bi uyandı yüksek sesle bağıra bağıra birşeyler söyledi yakındaki herkes uyandı biz korktuk tabi. Adam etraftakilere birşey dedi sonra herkes yatağına döndü ve adam geri uykusuna daldı. Kız arkadaşıma sordum "ne dedi" diye. O da "sorma çok kötü şeyler söyledi, ana avrat sövdü bunu yapana dedi" ben de yeter artık başımıza bir iş açılacak dedim zaten küfürü de yedik bu kadar yeterli dedim nihayetinde bizim ki durdu. Ama epey bir güldüydük o gece ^^

Sıcak havalarda çay içmek gerçekten harareti azaltır mı yoksa tam tersine arttırır mı?
Hikâyeye bayıldım [emoji3]

Dilden dile yayılan bir efsaneye göre harareti alıyor fakat çay içmeyi seven biri olduğum halde sıcakta pek içmeye yanaşmıyorum. Ama sonuçta çay bu, milli içecek muhakkak alıyordur [emoji4]

Eylül ayından büyük* bir beklentin var mı?

SM - N9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hikâyeye bayıldım [emoji3]

Dilden dile yayılan bir efsaneye göre harareti alıyor fakat çay içmeyi seven biri olduğum halde sıcakta pek içmeye yanaşmıyorum. Ama sonuçta çay bu, milli içecek muhakkak alıyordur [emoji4]

Eylül ayından büyük* bir beklentin var mı?

Eylül ayının benim hayatımın dönüm noktası olmasını bekliyorum ve diliyorum. Malum, durumumu biliyorsun. Bu ayın 23 ünde Londra'da yeni bir hayata başlıyorum.

Soru: Kendini en çaresiz ve yalnız hissettiğin an, hangi andı?

Eylül ayının benim hayatımın dönüm noktası olmasını bekliyorum ve diliyorum. Malum, durumumu biliyorsun. Bu ayın 23 ünde Londra'da yeni bir hayata başlıyorum.

Soru: Kendini en çaresiz ve yalnız hissettiğin an, hangi andı?

Müdür tek başıma sıra taşıtmıştı.Ulan hem çaresizdim hemde tek yaptım işi,bak yine geldi aklıma yaaaaağğğ.....

Arka koltukta neden araba tutuyor?

PS:
bhW4n0K.png

Son düzenleme:
Arkası öne göre daha çok sallanıp savruluyor herhalde.
Çalışıyorsan mesleğini ayrıntılı anlatırmısın ?

Kredi ve kredi karti borcumu kapardim.

İsro'da oyuna girmek icin yaptigin en ilginc totem nedir?

İlham gelesiye kadar beklemek, belki 1 dakika belki 10... Bazende bu son deneyişim diyerekten girmek. Bu yolla çok defa girdim oyuna. :D

Biraz LYS sorusu soralım : f(x) = x^5 - 80x fonksiyonunun yerel extremum noktalarını bulunuz. (Kendim yazdım)

İlham gelesiye kadar beklemek, belki 1 dakika belki 10... Bazende bu son deneyişim diyerekten girmek. Bu yolla çok defa girdim oyuna. :D

Biraz LYS sorusu soralım : f(x) = x^5 - 80x fonksiyonunun yerel extremum noktalarını bulunuz. (Kendim yazdım)
2 yıl LYSye girdim böyle bir soruyla karşılaşmadım. Cevap nedir merak ettim. :)

Zaman mı değerlidir senin için yoksa para mı?

Geri