• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sonraki Üyeye Soru Sor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kürşad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hiç bir alkol içeren bir şey içmedim. Ve içemem HARAM.

Maxigame sitesinin ilk kurulduğu zamanki halini gördün mü? :)

maxigameyi gördüm maxolojiyi gördüm joy la başlayan bi isimi vardı onu gördüm :D silkroadmax.org veya .com uzantısını gördüm ama 2007 de açılan ilk halini tabiki görmedim :D

hayatında en üzüldüğün an hangisi?

maxigameyi gördüm maxolojiyi gördüm joy la başlayan bi isimi vardı onu gördüm :D silkroadmax.org veya .com uzantısını gördüm ama 2007 de açılan ilk halini tabiki görmedim :D

hayatında en üzüldüğün an hangisi?

Küçüklüğümde ebeveynlerimin ayrılışı diyebilirim.

Mutluluğunu asimile edecek kadar büyük bir üzüntü yaşadın mı? Yaşadıysan nedir? (Paylaşmak istersen)

Küçüklüğümde ebeveynlerimin ayrılışı diyebilirim.

Mutluluğunu asimile edecek kadar büyük bir üzüntü yaşadın mı? Yaşadıysan nedir? (Paylaşmak istersen)
Bayağı bir düşündüm yok kayda değer bir üzüntüm yok hepsi ufak tefek aile içi herkes te olabilecek şeyler.
Biri bana bunu açıklasın aklı fikri yeten biri varsa :pro :D

Bayağı bir düşündüm yok kayda değer bir üzüntüm yok hepsi ufak tefek aile içi herkes te olabilecek şeyler.
Biri bana bunu açıklasın aklı fikri yeten biri varsa :pro :D

Hakan Hepcan'ın tanınmasını sağlayan repliği içeren şarkı :)

Buna da bi yorumlamak gerek :beer

Geri