• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sonraki Üyeye Soru Sor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kürşad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ya NEWS ne anlama geliyor diye soruyor sonra açılım istiyor.

Lütfen;
ankarali-turgut-komik-twitter-caps.jpg

F95f80t.png

Madem cevabın yok ne atlıyorsun lan :d

Soruna cevap; haberler-yeni haberler gibi bir şey oluyor sanırım.

Bir insan asansör yere düşmeden hemen önce zıplarsa ölmeyebilir mi?

Ölmeyebilir.Fakat zıplama hızı asansörün düşüş hızı ile aynı olması gerekir.Oda sıkıntı biraz :D

Binadan atlarken şemsiye açılırsa ne olu?

Son düzenleme:
Ölmeyebilir.Fakat zıplama hızı asansörün düşüş hızı ile aynı olması gerekir.Oda sıkıntı biraz :D

Binadan atlarken şemsiye açılırsa ne olu?
Çizgi Filmler deki gibi süzülerek inemeyiz sanırım 😆😆
-Uyur gezerliğin varmı ? ( bende fena şekilde var mahalleyi tur atmışlığım var ve ben hiç birşey hatırlamıyorum 😆😂)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çizgi Filmler deki gibi süzülerek inemeyiz sanırım 😆😆
-Uyur gezerliğin varmı ? ( bende fena şekilde var mahalleyi tur atmışlığım var ve ben hiç birşey hatırlamıyorum 😆😂)

Maalesef hiç uyurken gezmedim. :)

Sonucuna ulaşmış bir konu üzerinde tartışırken tartışmayı sonlandırmak mümkün müdür? (Bkz: son cevaplar)

SM - N9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maalesef hiç uyurken gezmedim. :)

Sonucuna ulaşmış bir konu üzerinde tartışırken tartışmayı sonlandırmak mümkün müdür? (Bkz: son cevaplar)

SM - N9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tabikide , yeter kes tamam oldu gibi sözler bitiriyor bence 😆

kardeş ben izmitliyim bursalıları sevmeyiz bizde adet böyledir :D şaka bir yana bu vatan bizim vatandaşım olan herkesi severim.

alttaki üyeye sorum:

hayatın boyunca yakaladığın en büyük başarı neydi ?
İstediğim üni ve bölümü kazanmak :)
Soru : Bana bi 100 lira ateşlesene kanka :D

kardeş ben izmitliyim bursalıları sevmeyiz bizde adet böyledir :D şaka bir yana bu vatan bizim vatandaşım olan herkesi severim.

alttaki üyeye sorum:

hayatın boyunca yakaladığın en büyük başarı neydi ?

Lise de fizik sınavından tam puan almaktı sanırım :) Ailemin yüzünü hiç bir konuda kara çıkarmamak, olması gerektiği gibi.

Hayatında tattığın büyük mutluluğun nedir?

Lise de fizik sınavından tam puan almaktı sanırım :) Ailemin yüzünü hiç bir konuda kara çıkarmamak, olması gerektiği gibi.

Hayatında tattığın büyük mutluluğun nedir?

ikisi arasında kararsızım
1- 48 levelken mountanin n sinde tiger girl kesmiştim 65+ adama ks atarak (evin içini yıkmıştım kestiğimde annem en son odaya kapatmıştı :D)
2- gece sahura kalktığımda ablamın arayıp hayırlı olsun diyip sakarya üniversitesini kazandığımın haberi (sahurdan yaklaşık gece 3 4 gibi afallamaya başlayıp internet kafede afallamayı bırakıp bağırarak sevinmeme sebep olmuştu)

önümüz bayram nasıl geçecek bayramın?

ikisi arasında kararsızım
1- 48 levelken mountanin n sinde tiger girl kesmiştim 65+ adama ks atarak (evin içini yıkmıştım kestiğimde annem en son odaya kapatmıştı :D)
2- gece sahura kalktığımda ablamın arayıp hayırlı olsun diyip sakarya üniversitesini kazandığımın haberi (sahurdan yaklaşık gece 3 4 gibi afallamaya başlayıp internet kafede afallamayı bırakıp bağırarak sevinmeme sebep olmuştu)

önümüz bayram nasıl geçecek bayramın?

ilk gün el öpme ve kavurma yemek.kalan günler yatış :D

soru: samsung ve apple dışında hangi telefon markasını tercih edersin?

Geri