• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sonucu İnsanın Beynini Alt Üst Eden Soru !!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan dincer22
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dincer22

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Mar 2010
Puanı
2
Aslında soru size karşı sorulacak bir soru ama sanal bir ortamda bulunduğumuz için hayal ürünü kişiker arasındaki bir diyalog şeklinde soracağım :

Ali mağazada beğendiği çok güzel bir ayakkabıyı almak için annesinden 25 TL ve babasından 25 TL alır,
mağazadan ayakkabıyı 47 TL 'sına satın alır, Ali'nin elinde 3 TL sı kalmıştır,
bu 3 TL'sından 1 TL sini annesine 1TL sini babasına verir,
Ali'nin anne ve babasına 24'er TL borcu kalmıştır
Toplamda
Annesine kalan borcu 24 TL
Babasına kalan borcu 24 TL
Ali'de kalan para 1 TL
________________________+
49 TL

Şimdi size soruyorum Alinin annesinden ve babasından aldığı 50 TL 'sının 1 TL ' sı nerede ?
:D:D:D

Kaç Kere Verilecel Daha bu ya her zaman açıklamamı yapıcaz ...

1 tl yi bırakında biri forumu bırakcakdı hala bırakmadı neden ki :D

Erkek sözünü tutandır okan yani forumu bırakıyorum diyip küfür edip sonra foruma geri döndüm yuppi yeppu yuhahaha demek iyi bişi değil dime :D

Valla orda foruma artık eskisi kadar giremeyeceğim yazıyomuydu ? yazmıyodu eğer kalıbının adamı olmak istiyosan sözünde durmalısın bu benim düşüncem

Caner olm post kasma la yeter artık -.-'' :D Su adamın üstünede o kadar gitmeyin.

hala post diyolar post anlamsız demek benimkiler hem uzun hem anlamlı :D yalanmı gardaş hem küfret hem bırakcam de sonra gel :D

eğer kendine ali derseniz aliden çıkan para diye çözerseniz olu alide 50 tl vardı sonra 47 tl ye gitti eşya aldı sonra 3 tl si kaldı 2 sinide alilesine verdi 49 tl toplamda gitmiş oldu 1 tl de alide var artık çöze çöze prof oldum :D

Yav zaten Alide metelik yok. Borç aldığı parayla nasıl aynı borcu kapatıyor ? Mantıksız sorularla gelmeyin lütfen. :D

Geri