• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sony Vegas Ders [Ders 2 Eklendi]

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Arkadaşlar eğer severseniz ve ilgi olursa youtube kanalı açıp facebook sayfası açacağım sony vegas ile ilgili ders vereceğim arayüz felan tanıtmak istemiyorum herkes biliyor :P Eğer ciddi bir kitle olursa arayüz vs tanıtabilirim problem olmaz bu hafta çoğu kişinin deneyip beceremediği ve acayip derecede merak ettiği mask olayını gösterdim yorumlarınızı almak isterim iyi kötü neler eksik neler fazla nelere dikkat etmem gerek nereyi atladım şuda olsa iyi olurdu şunu çıkar gereksiz olmuş dediğiniz bölümler.Teşekkürler şimdiden.

Her türlü soru ile www.facebook.com/Amatorlericinsony linkinden yardımcı oluyorum.

Konu ile alakasız yorumlar atmazsanız mutlu olurum ciddi bir konu.

Son düzenleme:
Geri