• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

(SORU)CS:GO Steam hesabı alacağım

Mythology

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Eyl 2009
Puanı
8
Steam hesabı alırken nelere dikkat etmeliyim? bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba :) Örn: steam gizli yanıtı varmı ve benzeri bilgiler neler neleri kesinlikle irdeleyip almalıyım, geri alınabilme ihtimali varmı saygıdeğer maxigame üyelerimizin yardım etmekten çekinmeyeceğini düşünürek şimdiden teşekkür ederim..

CS GO'da hesap satimi varmiymis la... Server belirtmeninde bir anlami yok. Sonucta rutben degismiyor yada server secmiyorsun. LEM gormus LE hesap satarim :D

Yanlış yaparsın aç bir hesap 3 level olana kadar kas dm, public oynar haritayı, silahları tanırsın bu arada 3 level olur yeteneğine göre sana uygun olan rütbede başlarsın silver oynayıpta nova adamların oyununun içine etmene hiç gerek yok.

Yanlış yaparsın aç bir hesap 3 level olana kadar kas dm, public oynar haritayı, silahları tanırsın bu arada 3 level olur yeteneğine göre sana uygun olan rütbede başlarsın silver oynayıpta nova adamların oyununun içine etmene hiç gerek yok.

Nova ile silver arasında fark yokki ozi

Kardeş aslına bakarsan dereceli hiç düşünmüyordum, ortalama 8 senelik bir cs 1.6 tecrübem var, cs go da pro harici oynamayı düşünmüyordum(dereceli mantığı sapkınlık yaratan,devamlı oynamaya iten kısacası insanı manyaklaştıran bir sistem olduğunu düşünüyorum. dediğin durumdan ötürü, bir çok satılabilen oyunlardan haz alamıyosun haklısın..

----------

Rahat çıkarsın ben SEM'den MGE'ye 3 günde çıktım.
Dikkat edeceğin şey,e-maili kendi üstüne alacaksın.Yani değiştireceksin.Telefona bağlarsan hesabını çok sağlam olur,alamazlar yani.
Sağolasın kardeşim. aslında öğrenmek istediğim şey tam da buydu. kime sorduysam zaten yapmana gerek yok, arada bir indirim ile 12 TL ye düşüyor CS:GO, kendin alıp oynayabilirsin yok pahasına vermene gerek yok lol hesabını diye cevaplar aldım. teşekkür ederim herkese ilgisi için özellikle'de istediğim cevabı verdiğin için sana kardeşim.

Geri