• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soru ve Sorunlarınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ephesus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
13
Soru ve sorunlarınızı bu başlık altından sorabilirsiniz. Yetişebildiğimce cevap vermeye calışacağım.

Gardaş en iyi hero hangisi :D ben warwick mi ne onu alıyom ama canını indiriyom baya uzaktan geliyo magic felan bi koyuyo o adamın oluyo :D

Diğer konuda da söyledim başlangıç için Warwickden ziyade uzaktan dalan bi adam alırsan oyunu daha iyi çözersin.

ya warwick de güzel hani bi skilli sayesinde hem hızlı koşuyo hemde hızlı attack yapıyor ayrıca herolara karşı bi skilide 5 saniye attack yapıyo karşındaki bişi yapamıyo ama warwickle anca magicleri alabiliyorum o da bot olanları :D

Zaten öyle olcak ilk oyununda gidipte adamları alamazsın botlarla oyna alış. Ayrıca o ilk dediğin 3. skillin blood scentdi sanırım adı. Ww almayalı 1 hafta oldu son update ile değişmediyse o skill sadece hızlı koşmanı sağlar. Atak hızını arttırmaz :)

Atak hızı W ile geçici bir süre artar. Warwick başlangıç için zor bir herodur. Master YI veya Nunu oynayabilirsin. Nasus ta zor sayılmaz.

3. skill değil bende 2.skill

----------

nunu felan yokki bende 1 satır hero var o kadar ya da ben görmedim

Shop tan 450 IP karşılığı alıcaksın. Şu an sende açık olan 10 tane şampiyon bu haftanın ücretsiz şampiyonlarıdır. Pazartesi akşamları veya Salı sabahı değişirler.

2.skillde koşuş hızını etkilemez :D Aynen ashe - annie - master yi - nunu vs. deniyenilirsin. Annie bu hafta bedava

Şimdi ben yeni başlicam neyle başlim Annie fln diyonuz anlamıyom :D

Kolay ölmeyecek birşey istiyorsan Nunu, Master YI veya Nasus yok ben arkada durur arkadan arkadan vururum diyorsan Ashe, Annie

Warrior tarzı birşey istiyorum Nunu uygunmudur

Pek değil :D Bu hafta bedava herolarda warrior tarzı bişey yok. Biraz ıp kasıp master yi alabilirsin. İyi warriordur hem de kolay :D

Warrior diyorsan 1350 IP e Nasus al. Kolay kolay ölmez ama çok iyi damage yapmaz. Biraz dayanıklılıktan kırıcak olursak Master YI iyidir ve 450 IP tek yapman gereken Q - Adama sol tık - E - R Adama Sağ Tık Arkana yaslan ve izle :D

Ip fln kasamam bedava takılcam bedavalardan ne önerirsin kolay olan :D

Ben oynarken yeşil bi warrior gibi bişey vardı :D dev oluyodu o varmı ona göre başlayım.

@RebeLLe
Yardır malphite ile :D Tanktır ama işini görür.

----------

@RealKing
Nasus veya Renekton olabilir.

Geri