• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soru ve Sorunlarınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Udyr'nın skıllerını acıklayabılır mı bırı ozellıkle R dekını :D
Q: tiger stance yi aktif eder özellikleri üzerinde yazar fakat kısaca: extra olarak belirli bir hasarı(attack damagenin 1.5 katı sanırım) düşmana 2 saniye içerisinde vurur. Tiger stance açık bir udyr ın altında beklemek-vs atmak pek akıllıca olmaz sanırsam gerçekten çok fazla vurabiliyor.
W: Kaplumbağa; ilk açıldığında birkaç saniye shield açar. sonrasında ise; vuruşlarınız critical geçmez ve damagenizin belli bir oranını hp-mana olarak size dolurur. bir nevi life steal gibi.
E: Ayı; aktif edilince udyr 2-3 saniye hızlı koşar sonrasında ise; aynı düşmana 6 saniyede bir 1 sn stun atar. farklı hedeflere sürekli stun atabilir mesela 10 tane minion varsa hepsine sırayla stun atabilir.
R: Phoenix: ilk açıldığında etrafına ateş püskürterek hasar verir sonrasında ise; her 3. vuruşta bonus damage vurur. Çoğu kişi tigerden iyi olduğunu söylesede kullandığım en son skill. Tiger i tercih ederim

ya ben pantheonu ip ile alalı bayağı oldu,ama artık hiç kullanmıyorum nerdeyse:) geri veremem di mi:D RP olsa oluyormuş galiba maille:)

adamın mag. defansını o kadar düşük alarak vurur. yani diyelim adamın 150 mag resist i var sendede 30 mag pen. varsa 120 olarak görür ve ona göre damage atar

konu sahibine sesleniyorum lol hakkında pek bir bilgin yok insanlara yardım edeceksen oyunu öğren önce..

warrior tarzı fln saçma saçma konusuyorsunu oyunda

ap
dp
+ap
-ap

adında ve bunun gibi birçok item kasma şekli vardı ability power attackpower defance power magical power phsical power

karakterleri warriordur bunun atagı az bunun yüksek vs bi yerinizden sallayarak insanlara yazmayın

her karakteri istediğin gibi item kasarak kullanabilirsin MESELA nunu ability power vuran bir herodur 2 kasış şekli var ya ability power kası ultisiyle 3k damage vurursun ayda daha fazla yada tank kasarsın warrior diye birşey yok ona tank deniyor bu arada.. neyse hiçbirşey bilmediğin belli

konu sahibine sesleniyorum lol hakkında pek bir bilgin yok insanlara yardım edeceksen oyunu öğren önce..

ap
dp
+ap
-ap

adında ve bunun gibi birçok item kasma şekli vardı ability power attackpower defance power magical power phsical power

karakterleri warriordur bunun atagı az bunun yüksek vs bi yerinizden sallayarak insanlara yazmayın

her karakteri istediğin gibi item kasarak kullanabilirsin MESELA nunu ability power vuran bir herodur 2 kasış şekli var ya ability power kası ultisiyle 3k damage vurursun ayda daha fazla yada tank kasarsın warrior diye birşey yok ona tank deniyor bu arada.. neyse hiçbirşey bilmediğin belli

eğer bana laf atıyorsan soruya en yakın cevabı vermeye çalıştım ve bana oyunu öğretmeye kalkma! eğer oyunu çok iyi biliyorsan topla takımını vs atalım ?

edit: ayriyetten bay çok bilmiş önce bana öğretmeye çalıştığınız şeyleri düzgün yazın !

2 side birbirine benziyor birinin çene daha uzun ve silah farklı ulti bile aynı boşver :D
+ onlar kardeşler :D

----------

ap
dp
+ap
-ap

dostum sen cok bilion oyunu belli -ap + ap senin mantığına göre ne bilmiyorum ama ap,ad,tank,hybird wardir madem laf atmayi biliosn oyun oynamayi biliosn marifetini göster topla takımını gel bakalim nick:EliteSniper1 nick:RoyalSnipeR nick:ForsakenArch3R sabirsizlikla bekliyoruz...

Ben açıyorum login oluyorum sıraya koyuyor sıram geldıgımde gırerken güvenlik uyarısı diyip sertifika falan yazıyor bunun çözümü varmı ?

Şu anda sunucuda sorun var 1 hafta sonra West ve East olarak bölünücek. Umarım o zaman böyle bir sorun kalmiycak.

Geri