• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soru ve Sorunlarınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
oyuna girerken unable to connect to failed hatası alıyorum yardım edermisin ?

oyuna girerken unable to connect to failed hatası alıyorum yardım edermisin ?
Unable to connect to PVP.net server! hatasını alıyorsan modeminde şu portları açman gerekiyor
80 TCP
443 TCP
2099 TCP - PvP.net
5223 TCP - PvP.net
5000 - 5050 UDP - LoL Game Client

bi sorum daha olacaktı,şimdi bu runes sisteminde, mesela crit veren bi şeyden sadece bi tane mi alabilioruz yoksa istediğimiz kadar mı?

İstediğin kadar alabiliyorsun.
Zaten çoğu kişi rune gruplarını aynı runeler ile doldurur.

İstediğin kadar alabiliyorsun.
Zaten çoğu kişi rune gruplarını aynı runeler ile doldurur.

saol,ztn mantıklı olan da o gbi gözüküyor,aynı runelarla doldurmak. neyse şimdilik almıyorum ztn,30 olunca, en favori karakterimi belirleyince dizerim hepsini:)

9 tane kırmızı 9 tane sarı 9 tane mavi 3 tanede büyüklerden olmak üzre 30 tane rune dizebiliosun istersen hepsini aynı istersen hepsini farklı alabilirsin mesela kırmızılar yani mark lar atak olarak diğerlerine oranla daha iyi verir sarılar defans maviler ability büyükler(quint)ler ise diğerlerine göre çok daha fazla özelliker verirler. main champ(lar)ınızı belirlemeden dizmenizi tavsiye etmem :)

madem laf atmayi biliosn oyun oynamayi biliosn marifetini göster topla takımını gel bakalim nick:EliteSniper1 nick:RoyalSnipeR nick:ForsakenArch3R sabirsizlikla bekliyoruz...

Merhaba o arkadaş benim takımımdadır.. foruma league of legendsi ben tanıttım ilk :) takımımızda 3 kişi var çünkü 3 vs 5 de bile kolaylıkla yenebiliyoruz... 5vs5 yada 3vs3 oynamayız prolarla ranked game oynarız..
Hepimiz 30 level ve zamanında top25e girmiş karakterleriz.. neredeyse bütün herolara sahibiz 1-2 tane kalmıstır onlarda yeni gelenler..ve olan herolarında en pahalı skinlerine sahibiz..

LastPust
badguyx
semi535

ekleyebilirsiniz şuan bodrumda tatildeyiz ama döndüğümüzde kolaylıkla ağzınızın payını verebiliriz :)

bu kadar iddali konuşuyorum çünkü sırf runelerimizle bile oyuna 400health+ başlayabiliyorz seçtiğimiz rune sayfasına görede hero seçtiğimiz için herolar x2 güçle başlayıp level atladıgında x18e kadar giderler.. neyse ekleyin görün :)

genellikle en uzun oyunumuz 32 dakika sürer.. şöyle güçlü bir rakip çıkamadı daha 1 sene önceki intermediate botlar oyuna dahil olmadan önceki adminlerle savaş eventinde oyun yöneticilerini yenip ödül olarakda char başına 1000 riot point kazanmıştık :)

Son düzenleme:
tamam ben 1 hafta kadar yokum daha sonra bi 3 e 3 map ta bi vs atalım. o mesajı tekrar okumanı tavsiye ederim bazı şeyleri anlamamışsın ;)

Geri