• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soru ve Sorunlarınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
beni doğu serverına atmışlar, batıya nasıl geçileceğini bilen var mı??

Şu anlık geçiş yok kısa süre içinde olucağı söylendi. Olucağı zaman Storede "Other" bölümünde ücretsiz geçiş itemi olucak.

Şu anlık geçiş yok kısa süre içinde olucağı söylendi. Olucağı zaman Storede "Other" bölümünde ücretsiz geçiş itemi olucak.

teşekkürler:) other kısmını okumuştum ama bakıyordum bişi yoktu, kısa süre kısmını atlamışım:)

jungle yapmak ne işe yarar,eğer sadece buffsa,bence gereksiz. başka ekstra yararları avr mı?

şimdi sen jungle yaparsan 1 kişi üst kolda tek başına kasar bunun anlamı fazla exp alır ve fazla farm yapar. sen jungle yaparken bilmem kaç levele kadar sürekli junglede kalmayacaksın gerektiğinde ortayı geçmiş (fazla pushlamıs) düşmana gank a gidip onu öldürüceksin veya geriye gönderip farm-expden geri kalmasını sağliycaksın <<Junglenin asıl amacı budur>>. buda demek oluyorki düşman gank yeme korkusuna fazla açılamiycak. ayriyetten midte ap caster varsa ona blue buff u verip durmadan skill atıp düşmanına daha çok hasar vermesi onu daha erken geriye göndermesi hatta kesmesi anlamına geliyor.

şimdi sen jungle yaparsan 1 kişi üst kolda tek başına kasar bunun anlamı fazla exp alır ve fazla farm yapar. sen jungle yaparken bilmem kaç levele kadar sürekli junglede kalmayacaksın gerektiğinde ortayı geçmiş (fazla pushlamıs) düşmana gank a gidip onu öldürüceksin veya geriye gönderip farm-expden geri kalmasını sağliycaksın <<Junglenin asıl amacı budur>>. buda demek oluyorki düşman gank yeme korkusuna fazla açılamiycak. ayriyetten midte ap caster varsa ona blue buff u verip durmadan skill atıp düşmanına daha çok hasar vermesi onu daha erken geriye göndermesi hatta kesmesi anlamına geliyor.

ilk dediğin aklıma geldi,arkin daha fazla exp alıyor,ama şöyle de bi sorun var, jungle yapınca da sen geri kalıyosun lvlda( yani en azından gördüğüm junglecıların yarısı geri kalmıştır). ayrıca arkin tek kaldığından lvl atlasa bile kolay kolay adam kesemez karşı trf safça oynamadıkça.

o zmn ranked gamede sürekli dragon kesmek de 150şer gold için sanırsam:)

evet 150x5 gold az para değil jungleni düzgün yaparsan alt kolda kasanlar kadar level olman gerek veya 1 level düşük olursun en kötü ihtimal. eğer fazla geri kalırsan bir eksiğin var demektir
zaten üst koldaki adamın derdi kill almak değil farm yapmaktır anca sen arkadan gelip gafil avlarsanız veya adam kule altına girip hata yaparsa kill alırsınız

evet 150x5 gold az para değil jungleni düzgün yaparsan alt kolda kasanlar kadar level olman gerek veya 1 level düşük olursun en kötü ihtimal. eğer fazla geri kalırsan bir eksiğin var demektir
zaten üst koldaki adamın derdi kill almak değil farm yapmaktır anca sen arkadan gelip gafil avlarsanız veya adam kule altına girip hata yaparsa kill alırsınız

anladım,tşekkrler bilgi için:) ama yine de bana göre değil jungle:)

ranged vuranların attack damageleri, damage hesaplanırken herkes gbi mi alınıyor yoksa belli bi yüzdede düşük olarak mı alınıyor? bu soru ashe ile oynarken aklıma geldi,adam az vuruyor ya:) yoksa ilk başlarda adam kesemediğinden pek,itemler dier adamlara göre geride kaldığından mı öyle oluyor.

hazır sormuşken bi soru daha sorayım.ben oyunu kuzenimle oynuorm,bu yüzden mükemmel ikili arıyoruz:) ilk başta karşıdaki adamları kolayca kesebileceğimiz bi ikili.senn aklına böyle bi ikili geliyor mu?? biz 5-10 tane denedik,bi kısmı gzl oldu,ama yine de istediğimiz seviyede değil

rangedlerin herhangi bir kısıtlaması yok ama bazı rangerlerin atağı düşük. 2 li olarak aklıma pek birşey gelmiyor ama stuncu bir champın yanında genelde bütün attackerler iyi gider :)

rangedlerin herhangi bir kısıtlaması yok ama bazı rangerlerin atağı düşük. 2 li olarak aklıma pek birşey gelmiyor ama stuncu bir champın yanında genelde bütün attackerler iyi gider :)

rangedlara item kasınca farkı kalmıo dierlerinden,gayet gzl dps oluolar ama oyunun başlangıcında genelde coşamadığından item kasmak zora giriyor,oyun uzamadıkça da gerçek gücünü pek yansıtamıyorsun. bi vayne başlangıçta sağlam vuruo gbi geliyor bana,ama belki de tüm rangedların defansı kötü olduğundan bana öyle geliyor.

ewt, stuncı ii gidiyor bayaa:) biz de deniyoruz işte çeşitli ikililer sürekli,mükemmele kdr devam:)

2 tane hızlı can doldurabilen(high life steal) champ deneyin mesela warwick ile vladimir

yaw ben bu oyunu silkroad la beraber oynuyoru m 7 çar açık oyunu açıyorum oynarken çarlrın hepsi dc oluyor ve girmıyor ve bi hata verıyor ndn ?

ya lola giremıyorum patch ı dolduruurken kenarda dosyas bozuk felan yazıo patch yuklenmıyo ?
yardımcı olursanrız sevınırım

Geri