• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soru ve Sorunlarınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Karakter alcam yeterince param var ama almiyor ? Unlock işareti gelmiyor ve yeterince param var ?

Pr0Player bi relog at bazen öyle buglar oluyor eğer olmazsa bi ss koy olmadı supporta mesaj atarız.

Pr0Player bi relog at bazen öyle buglar oluyor eğer olmazsa bi ss koy olmadı supporta mesaj atarız.

1gypv.png

Yeni satın alma sisteminden bir bug gibi gözüküyor. Ticket atmak sorunu çözebilir. Resmi direkt olarak gönder birşey yazmana gerek yok onlar anlar. Eğer nasıl ticket atılacağını bilmiyorsan söyle anlatayım.

Yeni sistem güzelmiş her championun skillerini izliyom :D

----------

Udyr'nın skıllerını acıklayabılır mı bırı ozellıkle R dekını :D

udyr farklı bir hero udyr'ın ultisi yok. sadece çeşitli hayvan formlarına dönüşüp basic atack yapıyor ama güzel yalnız R deki skill kulanışlı değil.

Yeni satın alma sisteminden bir bug gibi gözüküyor. Ticket atmak sorunu çözebilir. Resmi direkt olarak gönder birşey yazmana gerek yok onlar anlar. Eğer nasıl ticket atılacağını bilmiyorsan söyle anlatayım.

Yok sorunu buldum champions alırken üstüne basıp Unlock Champion'dan Unlock gelmiyor. Fakat championlara bakarken resmin altında Unlock var ona basarak alınıyor.

Bu arada Nordic & East'de olan varmı birlikte oynuyalım Nickim xPr0Player Yeniyim

Son düzenleme:
karakterime giremiyorum dün girdim bu gün nedense girilmio bu yazı cıkıo: This account has been suspended until 01 January, 2012 due to leaving games. Please contact lol_en@riotgames.com for more information.

karakterime giremiyorum dün girdim bu gün nedense girilmio bu yazı cıkıo: This account has been suspended until 01 January, 2012 due to leaving games. Please contact lol_en@riotgames.com for more information.

Leave attığından dolayı 1 Ocak'a kadar yasaklanışsın.

Düşük levellerde leave atanlara genellikle bu şekilde ceza veriyorlar ama 30 levelden sonra pek vermiyorlar.

Akali mi ? Yoksa Katarina ? Yada Xin Zhao ?

bence 3ü de gzl karakterler, ama katarinada yanına anlaşabileceğin biri lazım, yoksa ortada ultinle kalırsın, millet de keser seni. bi de katarina ile adam gibi kill yapmak için 6 lvlı beklemek lzm nerdeyse.

zhaodan çok iyi dps olur, bir de adama birden saldırıp feleğini şaşırtabilir. onun dışında çok da sağlam bir karakter değil, gerçi bu üç karakterin 3üne de çok sağlam diyemeyiz.(can açısından fln diyorum)

Ability Power ne işe yarar ? Skillerdeki vuruş dmglerinimi artırır ? birde Life Steal ne işe yarar ?

Son düzenleme:
Ability Power ne işe yarar ? Skillerdeki vuruş dmglerinimi artırır ? birde Life Steal ne işe yarar ?
Ability Power, büyülerin hasar gücü artırır,Skillerin vuruş damagelerini artırır bknz:mage karakterler (ahri,kennen,brand,karthus vb..)
Life steal:Karşı tarafa vurdukça kendi canının dolmasıdır.

Spell Vamp magic damage veren karakterlerin skillerden can gelmesi demektir birebir Lifesteal.

magic damage vuran skillerde mi işe yarıyor sadece yoksa tüm skillerde mi? eğer sadece magic damage vuran skillerde yarıyorsa, o zaman life steal phy. veren skillerde işe yarar mı? çünkü yaramaz diye biliyorum

Geri