• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soru ve Sorunlarınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
magic damage vuran skillerde mi işe yarıyor sadece yoksa tüm skillerde mi? eğer sadece magic damage vuran skillerde yarıyorsa, o zaman life steal phy. veren skillerde işe yarar mı? çünkü yaramaz diye biliyorum
Her türlü ability power dan geliyor şöyle söylüm verdiğimiz zararın türü ne olursa olsun kullandığımız her ability için spell vamp çalışıyor.Sadece AOE (Area or effect) yani alan vuran damagelerde spell vamp'ın % 30 u etki eder.

----------

Her türlü ability power dan geliyor şöyle söylüm verdiğimiz zararın türü ne olursa olsun kullandığımız her ability için spell vamp çalışıyor.Sadece AOE (Area or effect) yani alan vuran damagelerde spell vamp'ın % 30 u etki eder.

# Bu arada Lifesteal physical damage veren skillerde işe yarar.

Son düzenleme:

----------

# Bu arada Lifesteal physical damage veren skillerde işe yarar.

life steal basic attacklarda işe yarar, ama physical vuran skillerde işe yarayıp yaramadığından emin deilim, belki de çok yksk fiziksel vuran skill olmadığından ben farketmiyorumdur.

life steal basic attacklarda işe yarar, ama physical vuran skillerde işe yarayıp yaramadığından emin deilim, belki de çok yksk fiziksel vuran skill olmadığından ben farketmiyorumdur.

Ben jax'la oynarken genelde w+a basarım sonra dodge gelirse stunu atarım tabi basacak skill kalmayınca düz vuruyorum ve çok da hızlı vururum(phantom dancer x2 alırım). o vuruşlarda canım bir hayli doluyor.

Lifestealı da hextech için alıyorum

bence riven ,bu gün macta vardı adam iyi oynadı mp sorunu yok o yüzdende iyi bende almayı düşünüyorum bide video buldum

----------

bide dans kodlarını bilen varmı nasıl dans ediyorlar :)

ama elinin alışması gereken bi karakter, şahsen bir 1-2 kez oynadım,elime uymadı pek. ama swain hoşuma gider, açıcam bi ara

/dance
/taunt
/joke

bunlar benim bildiğim hareketler

Bir haftadır lole girmiyorum da, arkadaş facede jax güçlendi falan dedi bişeyler geveledi ağzında ama doğrumu o?

ama elinin alışması gereken bi karakter, şahsen bir 1-2 kez oynadım,elime uymadı pek. ama swain hoşuma gider, açıcam bi ara

/dance
/taunt
/joke

bunlar benim bildiğim hareketler

/laugh var bide

/j
/l
/t
/d şeklinde de kullanılabiliyor

Shift+1 Taunt
Shift+2 Joke
Shift+3 dance
Shift+4 Laugh

Böylede kullanılabiliyormuş :D

Son düzenleme:
Yeniden soruyorum pek cevap veren olmamış. 6300 IP var ilk defa yaptım sevincini anlayın :D Swain yoksa Riven ? Birde neden olduğunu yazarsanız sevinirim :)

Yeniden soruyorum pek cevap veren olmamış. 6300 IP var ilk defa yaptım sevincini anlayın :D Swain yoksa Riven ? Birde neden olduğunu yazarsanız sevinirim :)

hocam o ikisi arasında kesin bişi diyemem ben, hem desem de benim elime uyan snnkine uyamayabilir. bence yarını bekle, yrn yeni şampiyonlar gelcek, dene deneyebildiğin kadar, denemedeğin champı açma. heleki ilk 6300ün ise:)

Ben arkadan durur saydırır kaçarım diyorsan Swain. Yok ben kavga gördümmü Ya Allah der direk araya dalarım diyorsan Riven.

hocam o ikisi arasında kesin bişi diyemem ben, hem desem de benim elime uyan snnkine uyamayabilir. bence yarını bekle, yrn yeni şampiyonlar gelcek, dene deneyebildiğin kadar, denemedeğin champı açma. heleki ilk 6300ün ise:)

Önerin İçin Saol ^^

----------

Ben arkadan durur saydırır kaçarım diyorsan Swain. Yok ben kavga gördümmü Ya Allah der direk araya dalarım diyorsan Riven.

Riven :D Yarını beklicem bu arada yakında ailendensin şimdiden h.o ^^

Magic Penetration ve Armor Penetration ne işe yarar ?

armor penetration rakibin armorunu belli bir oranda azaltır, böylece fiziksel vuruşların daha çok vurur
magic penetration rakibin magic resistanceını azaltır ve böylece magical vuruşların daha çok vurur

Geri