• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soru ve Sorunlarınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yav ben gene banlandım kafayı yicem artık 1-3- en sonunda 7 günlük ban yedim neden oluyor acaba bu ne saçma oyun ya?

Yav ben gene banlandım kafayı yicem artık 1-3- en sonunda 7 günlük ban yedim neden oluyor acaba bu ne saçma oyun ya?

eğer maçtan çıkarsan veya afk olursan seni report ederlerse olur benim 1 kere oldu bidaha olmadı afk olmamaya dikkat et bazen feedleyincede reportediolar bunlara dikkat et

ne saçma oyunmuşya 1 hafta bann yedim :S

saçma değil, eğer oyundan çıkmayı alışkanlık haline getirirsen ban yersin; başkalarının zamanını çalma gibi bi hakkın yok sonuçta. hem kendin diyorsun zaten, 1gün, 3gün, şimdi de 7 gün ban yedim diye, demekki oyunları yarım bırakıyorsun ve bunu da alışkanlık haline getirmişsin

bişey soracam all chattan konuşamıyorum nedenini bilen varmı mavi rekle bi uyarı çıkıyor:S

yeni patch ile getirdiler onu, oyundayken esc'ye bas. more options kısmından mı ne bişiler yapıp düzeltiyorsun. nasıl olduğu tam aklımda değil, birazcık bile ingilizcen varsa yaparsın ztn

yeni patch ile getirdiler onu, oyundayken esc'ye bas. more options kısmından mı ne bişiler yapıp düzeltiyorsun. nasıl olduğu tam aklımda değil, birazcık bile ingilizcen varsa yaparsın ztn

hmm teşşekkürler birazcık var ama more optionsta mouse ile ilgili bişey görmedigim için sordum zaten tekrar bakarım o zaman belki gözümden kaçmıstır

arkadaşlar oyunda adam rakibi feedliyordu sürekli bende sinirlendim çıktım be 1 hafta ceza yedim sonra yeni acc. açtım oyunlara giriyorum lvl atlıyorum ama para gelmiyor training ede girdim oyun bitince IP yerinde gelen para yzıyor home diyom para 0:S

Edit:neyse çözdüm sorunu oyundan çık-gir <3 4ever

Son düzenleme:
beyler bu gün oyunda bi sorun var oyuna giriyorum mac bittikten sonra hani kim nekadar kill yapmış falan bi tablo gelirya o gelmio mac bitince bidaha oyun açılmıo görev yöneticisinden işlem sonlandır diyip tekrar giriyorum.

----------

resette atamıyorum indirme işlemim varda.

darius bana göre deil sanırım sadece ks atıor takıma pek katkısı yok gibi ireliamı alsam ? hanigi iyidir

Geri