• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soru ve Sorunlarınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
soru değilde bir istek rehberler diye bir bölüm açılsa çok güzel olur elimde 13 tane rehber var o bölüme atsak daha kullanışlı olur

beyler uzun süredir pbe girmiyorun dün actım update falan yaptı girdim hiç sorun yoktu customda oyuna girdim karakteri seçtikten sonra hani katakter resminin aşağısında dolar ya o hiç dolmadı sonra hata verdi hep böyle oyuo dolmuo oyuna girerken tekrar kurmakta istemiom uzun sürüo :(

beyler uzun süredir pbe girmiyorun dün actım update falan yaptı girdim hiç sorun yoktu customda oyuna girdim karakteri seçtikten sonra hani katakter resminin aşağısında dolar ya o hiç dolmadı sonra hata verdi hep böyle oyuo dolmuo oyuna girerken tekrar kurmakta istemiom uzun sürüo :(
bendede olmaya başladı kardes repair yap uzun sürüyo ama kesin çözüm yeniden indirirsen 1-2 oyun sonra tekrar oluyo

lordios hala aynı sorun varsa boş vaktimde hızlı indirebilceğin bir siteye upload edebilirim tabi hala istiyorsan

ne oyuna girebiliyorum nede başkalarının maçlarını izleyebiliyorum bug report da edemiyorum yeterli ing yok ama sorun virüs programımla ilgili olabilir normal sw lerde çalısıyor pbe de olmuyor. eğer uploadın uzun sürerse hiç uğraşma ben indiririm clientini sorun olmas.

ne oyuna girebiliyorum nede başkalarının maçlarını izleyebiliyorum bug report da edemiyorum yeterli ing yok ama sorun virüs programımla ilgili olabilir normal sw lerde çalısıyor pbe de olmuyor. eğer uploadın uzun sürerse hiç uğraşma ben indiririm clientini sorun olmas.

sorun olmaz benim için anime falanda upload ediyorum arada kaynar oda yarın atarım linki

Arkadaşlar oyuna dün başladım. Az önce oyuna girmeye çalışırken hani bu heroları falan seçiyor oyun başlıyor kapanıp büyükçe oyun açılıyor ya hani. İşte orada oyun kapanıyor büyükçe oyun açılmadan önce çalışmayı durdurdu hatası alıyorum çözümü nedir?

Arkadaşlar oyuna dün başladım. Az önce oyuna girmeye çalışırken hani bu heroları falan seçiyor oyun başlıyor kapanıp büyükçe oyun açılıyor ya hani. İşte orada oyun kapanıyor büyükçe oyun açılmadan önce çalışmayı durdurdu hatası alıyorum çözümü nedir?

.net framework 3.5 veya üstü bir versiyonu
Adobe Air
directX 9 veya üstü bir versiyonuna sahip olduguna emin ol.

Eğer onlar yüklüyse oyunu re-install etmeyi dene.

[ACIKLAMA]Başlata gir Bilgisayarıma sağ tıkla özelliklerde ve aşağıdaki resimleri takip et[/ACIKLAMA]
9qqgc.png
[/URL][/IMG]
9qqkk.png
[/URL][/IMG]
9qql2.png
[/URL][/IMG]
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

beyler acil yardım edin deliricem normal sv de sorun yok pbe şifremi yazıp giriyorum herşey normal oyuna giriyorum capm lar cıkıyor fakat tam dolarken ekran donuyor ve bu hata:
br35z.png

araştırdım birkac sonuç buldum fakat ing olduğu için anlayamadım yardım lütfen bu sorun sadece pbe de

----------

bide bu hatayı verdi
br40w.png

arkadaşlar memnun kalmadıgım bir championu geri verip pointi alma şansım vamrı detaylı birisi pm atabılırmı özelden ?

Mid lane'i için güzel bir champ önerebilicek var mı kararsızım 7k ip biriktirdim güzel bi champ almak istiyorum midte rahatça oynayabiliceğim zorlanmayacağım

Mid lane'i için güzel bir champ önerebilicek var mı kararsızım 7k ip biriktirdim güzel bi champ almak istiyorum midte rahatça oynayabiliceğim zorlanmayacağım

Rahattan kastın ney !? Şimdi Galio al diyicem çünkü midde ap herolarına karşı çok rahat edersin. Yada Annie al diyicem çünkü basic atack range çok yüksek farm yaparken rahat edersin. Rahat derken !?

Rahat derken yani kolay kolay counterlanmayan bir champ istiyorum

Şimdi sana öneri söylerizde onu oynuyamassın sorun olur vs. vs. sana önerim PBE yükle.Tüm champlar bedava değil ama 4k RP 10k IP ile başliyorsun ev bunlar her pazar yenileniyor. Denersin ve alacağın championa daha iyi karar verirsin. :'(

Yükleyemem dersen Veigar öneririm stun w + q + r kimse kurtulamaz. Saten mid lanede rahat olur minionlar için Q var her öldürdüğün minion için +1 Ability Power kazanırsın + Stun var jungler için iyidir tam dalacağı an onu stunlar kaçarsın. :D

Geri