• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Soru ve Sorunlarınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
pbe yüklemiştim kuramamıştım tekrar deniycektim ama üyelik almada sıkıntı var her ayın ilk 3 günü açılıcakmış galiba

Şimdi sana öneri söylerizde onu oynuyamassın sorun olur vs. vs. sana önerim PBE yükle.Tüm champlar bedava değil ama 4k RP 10k IP ile başliyorsun ev bunlar her pazar yenileniyor. Denersin ve alacağın championa daha iyi karar verirsin. :'(

Yükleyemem dersen Veigar öneririm stun w + q + r kimse kurtulamaz. Saten mid lanede rahat olur minionlar için Q var her öldürdüğün minion için +1 Ability Power kazanırsın + Stun var jungler için iyidir tam dalacağı an onu stunlar kaçarsın. :D

Mercury aldıktan sonra stun büyük oranda işlevini kaybediyor. Ayrıca zor counterlanan demiş fakat bence veigar midde çok rahat counterlanır.

veigarla minionlara last hit olarak q atmayı çabala her miniona 1 ap veriyor , enemy öldürürsen 3 filan veriyor ve veigara deathfire kasmaya özen göster.

İlk stun at sonra w at , death , ulti , q at ölür adam :D

Runes Konusunda yardımcı olabılecek arkadas varmı ?
ad herolara;
sarılara 1.41 armor
mavilere 1.34 magic resist yada per levelli 2.7'ydi galiba
kırmızılara 0.95 ad
özel olanlara(3lülere) ad per level yada direk ad veren alabilrsin per level aldım ben ideal bir rune adlar için

aplar için
sarı&mavi&3lü özel runeler ap kırmızılar magic pen.
sarılara armorda alabilirsin

Mercury aldıktan sonra stun büyük oranda işlevini kaybediyor. Ayrıca zor counterlanan demiş fakat bence veigar midde çok rahat counterlanır.

Eğer counterlanan veigar varsa o veigar ile oynuyamiyordur. Ben rankedde 9/1 gittiğimi hatırliyorum en sonda 32/4 öyle birşeylerdi sonunda.

Eğer counterlanan veigar varsa o veigar ile oynuyamiyordur. Ben rankedde 9/1 gittiğimi hatırliyorum en sonda 32/4 öyle birşeylerdi sonunda.

Kendine güven çok iyi birşey kabul ediyorum ama neden veigarı counterlanamaz gibi görüyorsun !? Tamam kabul ediyorum, Raba-Dfg-Void sonrası tankı bile tek kombo ile indirebilen bir champ kendisi ama early gamede elini kolunu bağlayacak bir sürü champ var.

Hatta dürüst oliyim, ben veigar ile oynadığımdan dolayı yorumun beni incitti biraz. ^^

ad herolara;
sarılara 1.41 armor
mavilere 1.34 magic resist yada per levelli 2.7'ydi galiba
kırmızılara 0.95 ad
özel olanlara(3lülere) ad per level yada direk ad veren alabilrsin per level aldım ben ideal bir rune adlar için

aplar için
sarı&mavi&3lü özel runeler ap kırmızılar magic pen.
sarılara armorda alabilirsin

onları nasıl aktif ediyoruz o konuda bilgim yok

Kendine güven çok iyi birşey kabul ediyorum ama neden veigarı counterlanamaz gibi görüyorsun !? Tamam kabul ediyorum, Raba-Dfg-Void sonrası tankı bile tek kombo ile indirebilen bir champ kendisi ama early gamede elini kolunu bağlayacak bir sürü champ var.

Hatta dürüst oliyim, ben veigar ile oynadığımdan dolayı yorumun beni incitti biraz. ^^

Early gamede öyle yapacak bir sürü champion var fakat Teamine söyliyeceksin hatta oyunu başlamadan Junglerle konuşurum her zaman ilk 2 lvlde veya 3 gelir ganklar ve 1 kill alırım bunu 3 kille kadar yapmasını söylerim her zaman ganklar fakat diğer takımda gankliyor fakat ben biraz geride duruyorum fazla minion kesmiyorum taki 3 kill aldıktan sonra biraz rahatliyorum gankladığı an stunları vurup geri turretin altına gidiyorum.Yani veigar early gamede her zaman junglerin yardımı almalıdır. :'(

Kanka valla bana rankda 7 8 kere veigar geldi elimi kolumu sallayarak ezdim :) ap tristana ile ap ez ile 2 kere denk geldim ve hepsi rank maçıydı 2 karakterde stundan rahat kaçtığı için heralde

Karışınıza gelen Veigar takımı tarafından iyi korunuyor, birazcık kaçamak oynar ve azıcık kastırırsanız fena üzer yalnız.

Beyler PBE indirdim bir patch atıyor sanırsın fifa indiriyorum bu nedir böyle nasıl düzelicek?

Ben oyunu indirdim kurdum fakat açmaya çalışıyorum League of Legends yazısı çıkıyor ekranın ortasında öyle kalıyor.Silip yeniden kuruyorum yine aynı şey oluyor.Bu sorunu nasıl halledecez ?

Geri