• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ Sro Unique List /Alarm v2.0 ]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaw Bnde 2 Server War Nedeni Ne?

unique_list.ini dosyasının içini sil ve şunları yapıştır.

[Servers]
Server=Apollo|Titan|Iris|Ares|Phoenix|Eos|Gaia|Hera|Neptune|Pluto|Uranus|Venus|Saturn|Mars|Mercury|Odin|Hercules|Poseidon|Zeus|Persia|Alexander|Pacific|Eldorado|Sparta|Rome|Redsea|Babel|Tibet|Olympus|Alps|Greece|Venice|Oasis|Athens|Troy|Aege|Xian|

[/B][/FONT]

bende 2 tane serwer var

Nasıl ıcını sılıceZ...acıklarmIsIN

unique_list.ini dosyası varsa sil. Ve yeni bir tane not defteri aç.İçine şunları yaz :

[Servers]
Server=Apollo|Titan|Iris|Ares|Phoenix|Eos|Gaia|Her a|Neptune|Pluto|Uranus|Venus|Saturn|Mars|Mercury|O din|Hercules|Poseidon|Zeus|Persia|Alexander|Pacifi c|Eldorado|Sparta|Rome|Redsea|Babel|Tibet|Olympus| Alps|Greece|Venice|Oasis|Athens|Troy|Aege|Xian|

Sonra farklı kaydet de. unique_list.ini olarak kaydet.

bir unique cıktıgında yazı geliyor tamam diyorum sonra tekrar geliyor..

Bende 2 server görünüyor diyenler sro nun içine atmadınız heralde ondan öyle yapıyordur ben denedim sro nun içine atmayınca sadece 2 tane server görünüyor :)

Ayrıca alarmında problem var programın sürekli unique çıktı diye uyarı veriyor.

porgram ii hoşta ben dakakyı ayarlicaksam anlamı kalmıyor ozmn dakkasını bildiğim zmn bu programa ihityacım yokki ama hoşuma giden bir tıkta kaç dkka önce kesildğin gelemsi gzl bi olay teşekkürler

unique_list.ini dosyasının içini sil ve şunları yapıştır.

[Servers]
Server=Apollo|Titan|Iris|Ares|Phoenix|Eos|Gaia|Her a|Neptune|Pluto|Uranus|Venus|Saturn|Mars|Mercury|O din|Hercules|Poseidon|Zeus|Persia|Alexander|Pacifi c|Eldorado|Sparta|Rome|Redsea|Babel|Tibet|Olympus| Alps|Greece|Venice|Oasis|Athens|Troy|Aege|Xian|

2 Tane Server var ama ayarlara girip yeni server kontrol et diyip prog. tekrar başlatırsanız tüm serverlar gelecektir :'(

Akut programda uniq çıkıtıgında dakka bası uyarı veriyor onu 1 kere vermesi şeklinde uyarlarsan güzel olur uğraşırsan sevnirim birde alarm ' a şarkı koymayı ekleyebilirsen + teşekkürüm gelir pc den uzaklasınca duyamıyoruz

la bu nerden indiriliyor onu anlamadım bilen varsa sölesin fazla takılmıyom bu siteye msn ekleyin :dj_mert07@hotmail.com bilen eklesinnnn bide laoder varsa:):ko:spn:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri