• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ Sro Unique List /Alarm v2.0 ]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güncellenildimi bu program 0.4 ağustos .2009 salı gunu update ile çalışmıor bende hata alıyorum:cry:

qüsel olmus eline saqlık

SATILIK Lw 73 Wizz/ßard +Dress = FiyaT 90 TL
SATILIK Lw 76 xßow/Cleric +Dress+pet+Devil Sprt / Fiyat 110 TL
SATILIK Lw 80 GLavier+dress+devil Sprt= Fiyat : 90TL
SATILIK Lw 93 Nuker+peT+Dress 13 Day Pre=Fiyat 240 TL

CharLarın Hepsı Pacific ServerinDedir ...

Kalan Süreyi KenDImızmı YaZacaz yoksa o kendıliğndenmı yazıor?:)

programın ayar kısmında var kalan süreyi biz yazıyoruz genel olarak mesela 300 yazdık 300 dk dan sonra Hazır ol yazıyor uniqler için

40 defa medusa medusa bu ne abi ya :S nasıl silcez bu medusayı

Beyler Bu programı kullanmayın Programda Keylogger war nod32 vb. virüs programlarıyla arasanız dahi bişe bulamassınız ama rastgele pc ye antilogger programı indirdim ve programda keylogger buldu kullanmayın bu programı

Beyler Bu programı kullanmayın Programda Keylogger war nod32 vb. virüs programlarıyla arasanız dahi bişe bulamassınız ama rastgele pc ye antilogger programı indirdim ve programda keylogger buldu kullanmayın bu programı

zaten bu programda trojen virüsü var :S:S

En güncel tarama sonuçları ;

Silkroad Unique List v1.5.exe MD5:6bc30d60c096784fd0b08daadd73ee09 - VirSCAN.org 5% Scanner(2/37) found malware!

Silkroad Unique List v1.5.rar MD5:5243eed72d51bdc2c0ede9721ce9dfca - VirSCAN.org 5% Scanner(2/37) found malware!

Program autoit(sonuçlara dikkat edersen görrüsün) ile yazıldıgı için false positive çıkıyor.Eminim biraz araşatırabilirsiniz diyeceğim amam en kolayı suç atmak demi ?

> pc ye antilogger programı indirdim ve programda keylogger buldu <

Vayy be demek öyle :hihi:
En kolayı iftira atmak zaten. Yol al biraz.

coq saol kardesım ya walla bende bole bir sey arıyordum Teşekkür umu hakettin :'( :D falla coq saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri