• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ Sro Unique List /Alarm v2.0 ]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2dhsgg0.png

# Program Güncellendi !

Herkesin kurban bayramı mubarek olsun :beer

Eklenen Özellikler :

- Açılışta otomatik olarak güncelleme seçeneği eklendi.
- Kişiye ait Rev6 signature gösterimi eklendi.
- Kullanıcı arayüzünde ufak geliştirmeler yapıldı.
- Unique resimleri eklendi.
- Alarm fonksiyonuna ses eklendi. Ses isteğe göre değiştirebilir. ( \alarm.wav )
- Bazı butonlarda olması gerekn kontrol sistemleri yoktu. Eklendi !
- Malazgirt'te çalışmıyordu. Düzeltildi !
- Programa ait bütün dosyalar tek bir klasörde toplandı.

Boyut: 633 KB
MD5: 545a6a2d61a385138f955d5f30609986

Download: http://www.mediafire.com/?mewmllyyiy2
VirusTotal : http://www.virustotal.com/tr/analisis/ff8c9..4881 2/41

Saolasın :d

Prog. adı hala v. 1.5 yazıo bende 2.0 nerde dıe arıordu mxD

akut 1 yanlıs var verdıqın lın 1.5 ın duzeltırmsıın

keşke yerleride olsa birde serverin isminin hepsini küçük yazsam olurmu ve sonra çıkıcaklar görünüyormu?gösteriliyorsa nasıl oluyor?

Bu program Unıquenın nerde cıkacanı fln deıl amacı sole bısı mesela car cerberusta duruo sen msndesın veya baska seyler de gezınıosun her unıqte alarm verıo sen bekledıın unıq cıkınca haberın oluo ve kacırmamıos oluosun sadece bu deqıl kac dk once cıktıqı kesen kısının baska unıqlerden kac kere kestıı lwsı guıldı guıld alıası ondan snra unıqlerın resmı hala olmedıse canlı dıe gosterıor belırlı bı sureden snra hazır ol dıor vsvs ama hıc bır unıqın yerını veya ne zmn cıkcanda tam bısı vermıo

Ama sen nerde cıkabılceklerı hakkında bılqı ıstıosan unıq spawn noktaları programını pk2 ye edıtlemelısın ole yaparsan nerde cıkabılceklerı ısaret lı bısıler anlatabıldıysem ne mutlu bana ii qnler herqesee: D

kardes program guzelde su waw ses olayını nasıl yapacaz unıqe dustumu muzık fılan calmıyo uyarı gelıyo sadece bunu bı solersen ıyı olur

slm ben aslında otomatik olarak uniqeyi gösteren bi program lazım yada uniqenin yanındaki mobları göstermiyen sadece uniqeyi gösteren bi pro lazım uniqeleri göremiyorum yanındaki moblardan bi yardımcı olursanız

ya bn ındırıorm masaustune ama sımgeye tıkllıınca bu sıte sayfasına donuo nasıl oluo anlayamadımm yardım pls

Güzel Programda Ben Alarm Çaldıramadım Bunda :) Alarmın Yanındaki X Açıkmı Kapalımı Nasıl Ötücek Bu Program ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri