• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ Sro Unique List /Alarm v2.0 ]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
guzel programa benziyor unique cıkınca alarm otuyorsa rev6 ya gerek yok artk :)

Sunworld sro gibi private serverlarda çalışırmı acaba?(Yorumları okumadım belki yazmışsındır.)

akut kardes acaba biz oyunda durdugumuz sürece uniqleri kaydeden ve rev bozuldugunda bile ordan bakabileceğimiz bir program yapılabilir mi ben anlamıyorum soruyorum bu prolarda iyi fakat rev6 bozuldumu hiç bir işe yaramıyor ve şu alarmıda bir melodi eşliğinde olsa daha iyi olur gibi yoksa teşekkürler tabikide geliştirilebilir :D

Öncelikle Teşekkürler Akut,
Sana Güvenim Sonsuz Ama Bu Dosyayı İndirip Virüs Taraması Yaptığımda 7 Tane Virüs Buldu,Sen 2/41 Yazmışsın,Bir Anlam Veremedim.. :pff:

Kanıt:

uniquez.jpg

Öncelikle Teşekkürler Akut,
Sana Güvenim Sonsuz Ama Bu Dosyayı İndirip Virüs Taraması Yaptığımda 7 Tane Virüs Buldu,Sen 2/41 Yazmışsın,Bir Anlam Veremedim.. :pff:

Kanıt:

image

Virüs program veri tabanları sürekli gücellenmektedir. Akut tarattırdığında virüs veya şüpheli dosya bulamayan bir virüs programı daha sonra bir başkası tarafından taratıldığında aynı dosyada şüpheli birşeyler bulabilir çünkü önceden veri tabanında bu dosyaya dair bilgi yoktur son güncellemesi ile bunu görecek düzeye gelmiştir bu tür farklar virüs programlarının stabil durmamasından kaynaklanmaktadır.

Virüs program veri tabanları sürekli gücellenmektedir. Akut tarattırdığında virüs veya şüpheli dosya bulamayan bir virüs programı daha sonra bir başkası tarafından taratıldığında aynı dosyada şüpheli birşeyler bulabilir çünkü önceden veri tabanında bu dosyaya dair bilgi yoktur son güncellemesi ile bunu görecek düzeye gelmiştir bu tür farklar virüs programlarının stabil durmamasından kaynaklanmaktadır.
Anlıyorum..Bilgilendirme İçin Teşekkür Ederim..

beyler alarmı nasıl değiştiricez :S ?

beyler alarm sesini nasıl değiştiriorz yapmadım :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri