• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SROKing Bot Temel Özellikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
pekı beles botların ve onu kullanan charların banlanma rıskı nedır bazen duyuyorum beles botlar ve onu kullan charlar ban yıyor bu konuda bılgılendırısenız sevınırım

arkadaşlar bu bot neden görev toplamıyor?
Birde sadece bunları topla şeçenegini işaretledigim halde onlarıda toplamıyor sadece kasıyor köye gidip geliyor köy :pispis

valla arkadaşım yavaş felanda değil istersen bi video ya çekeyim kastığınıda bi gör...hiçte küçümsenecek bi yavaşlığı yok sadece biraz bilgisayarı kasıyoro kadar...ne demeişler o kadar kusur kadı kızındada olur..

ya bunun bedava olmasının tek nedeni diğer botlardan daha kötü özellikli olması mı yoksa çabuk ban yemesi mi ?

Ben bayadır kullanıyorum srokinqi ban yemedim daha ve ban yiyen kimseyide görmedim:ent

sroking bot kullanıorum çantaya topaldığı eşyaları şehirde satmıo ne yapabilirim??yardım lütfen

satış depo ayarlarının bi kolaylığı var mı çok uzun bir sayfa bir sürü yazı falan var hepsini teker teker yes veya no mu yapacaz bi yardım ltf

ben 1 haftadır kullanıyorum güzel bir bot ama bugün bir hata oluştu oyuna giriyorum end de basıyorum ama ayarlar gelmiyor silkroadın arkasında kalmadığına eminim...oyuna girerken küçük bir logged diye pencere geliyordu oda gelmiyor artık ayarların gelmemeside ondan kaynaklanıyor galiba nasıl düzeltebilirim...

bn yaklaşk 1 ay kullandım gayeet güzel bir bot 4 lw atladm görevler çat çat bittiği içn tabi 30 küsr olduğm içn üstne 1 haftada:D

hiç kimse bota iftira atmasın bana göre 10 numara bot buguda yok kasmasıda normal seviyenin üstünde bence :)

yeni surumleri daha da seri hale getirildi super kasıyor :ko

Geri