• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SROKing Bot Temel Özellikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hp ve Mp alma ayarlarını yapamadım yardımcı olabilir misiniz?

Orayı görmemişim ya şimdi resimli anlatımdan faydalanıp buldum Teşekkür Ederim :)

Ban yeme gibi bir riskii kesinlikle yok deilmi ole bir soylenti duymusdumdaa bilhilendirrseniz sefinirim :D

arkadaşlar bu petten gerektiğinde malzemeleri alma nerede ben mi görmedim yoksa yok mu özelliklerde belirtilmiş ama bi de itemleri fln bankaya koymuyo ayarlı olduğu halde yardım ederseniz sevinirim

arkadaşlar bu petten gerektiğinde malzemeleri alma nerede ben mi görmedim yoksa yok mu özelliklerde belirtilmiş ama bi de itemleri fln bankaya koymuyo ayarlı olduğu halde yardım ederseniz sevinirim

Petten kenndisi almıyor sen alıcaksın :) Bankaya koyuyor bir sorun yok :rbk:

bnde oyudna 8liexli itemli ptye girince direk atıor yardım edbilrmizinizzz??? aciL

Ben de beğenerek kullanıyorum ama, warriror olarak bard buff' larını basmıyor. Benim için en büyük eksikliği bu oldu. Banka sorunu ise, %60 ve %100 ex yardımcı gibi bankaya koyulamayan şeylerin ayarlarda sat veya bankaya koy olarak işaretli kalmasından kaynaklanıyor.

pot alımı ne olursa olsun medıum alıyor yardım lutfen

Geri