• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SSE 5.3 Last Dream

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan EvilHard
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Teşekkür ederim sorunsuz demi bir iki dosya çıkartılmamış demi öncekinde itemdata gibi önemli dosyaları çıkartmıştı birisi

Silkroad Online Legend V Plus: Battle Arena çalışan link bulamadım elinde olan varsa link verebilirmi zahmet olmazsa

Activex component can't create object. hatasının çözümü nedir :(

gdkm6.jpg

Son düzenleme:
gerekli config.ini ayarlarını düzeltip verebilirmisiniz loginserveri açıyom on yapıyom yardım edermisiniz
gdn98.jpg

yapabilen olursa kurulumunu paylaşırsa cok makbule geçer.

kardeşim onun çözümü basit. olay şu tutorials--->SSE library file--> 5.2 rar dosyasındakileri 5.3ünkine at sonra sırasıyla data server,game debug server ve SSE 5.3 exeyi açıcaksın bu kadar
teşekkürler. peki loginserver 2-3-4 online oluyor 1de hata veriyor bunun ilgili bir çözümün var mı ?

ne ilginçtirki indirip login server15 e tıkladıktan sonra chrome yandex ve firefox tarayıcılarım silindi.

Geri