• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

StaRMax Uzay savaş Oyunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DeepForce
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DeepForce

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
2
İşgalci Bu Oyun Bir Cesit Uzay Strateji Simulasyonudur. Ayni Anda Bircok Oyuncu Tarafindan Karsilikli Olarak Oynanir. Oynayabilmek icin Sadece Normal Bir internet Gezgini Yeterlidir. İşgalci.

StaRMax adresinden oynaya bilirsiniz yeni açılışı şerefine ureım hızları 1 haftalık maximum seviyededir

Ogame pvp server 0'i türkçedir

Moderatör Alımları Başladı

Sistem Açık/Kapalı : Kapalı (sunucu ve adres degısımı yapıyoruz verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı ozur dılerız)

Suan Tek server var İstege ve yogunluğa göre 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 serverlerde acılacaktır

10375.jpg

10388.jpg

10410.jpg

10421.jpg

10438.jpg

Oyun hızı

NOT: Oyun admini benimdir birşel olursa direk benim ile iletişime geçebilirsiniz Free host uzerine kurulmuştur hostun bedava olması oyunun kalıtesını dusurmez konusmalar sureklı takıp edilmekte kufur eden yada multi hesap kullanna uyeler banlanmakta

Türkçeleştirme çalışmaları devam etmekte

07/06/2011 Tarihinde yapılan bakım
Düzenlemeler
1.) Portaldaki hata düzeltildi
2.) Sql hatası Düzeltildi

Kayıplar:
1.) Server resetlendi

telafi için verilecek olan 200.000 karanlık madde uye olanlara tekrardan geri verilecektir

07/06/2011 03:45'te yapılan bakımda 3 tane bug kapatıldı
1.) Bonus sekmesınden alınan yeni ay bugu gapatıldı sorunsuz calısıyor suan
2.) Gezegen ışınlama bugu kapatıldı
3.) En iyi 100 Savaş bugu kapatıldı

09/06/2011 tarihinde yapılan bakım
1.) Satın al sakmesınde kasırga gemısı satın alırken 10 adet aldıgımızda olusan bug kaldırıldı

Son düzenleme:
Ogame kopya sript istesem 2dkde bundan bin kat iyisini yaparım :d

Yap öyle yorum yap ;) Sana yaparsın yapamassın denmiyor :) Sadece oyun tanıtılıyor sizdeki bu havaları anlamakta güçlük çekiyorum siz kendinizi aşmışsınız...

ben onu deil şunu eleştiriyorum
hadi tamam HAZIR SCRİPT oyunu kurdun negüzel burd aproblem yok ama

bunu gelip BEN YAPTIM DİYORSUNUZ+++ OYUNDA ADAMIN KEDİSİNİN YAPTIĞI BİR ŞEY BİLE YOK İNSAN BARİ OYUNUN DİLİN TR YE ÇEVİRİR

ben onu deil şunu eleştiriyorum
hadi tamam HAZIR SCRİPT oyunu kurdun negüzel burd aproblem yok ama

bunu gelip BEN YAPTIM DİYORSUNUZ+++ OYUNDA ADAMIN KEDİSİNİN YAPTIĞI BİR ŞEY BİLE YOK İNSAN BARİ OYUNUN DİLİN TR YE ÇEVİRİR

ben sanki başka bir dile çeviriyorum 2 haftadır tr dıle cevırmeye calısıyorum oyunu +++ oyundaki açıkları kapatıp sql dosyasındakı cogu koduda degıstırdım calısmayan eklentılerı calıstırdım suan oyun tam kapasıte calısmakta %100 çalışan hazır script paylasımı bulursan oyunda haber verde onu kuralım bu işlerden anlamıyorsan konuşup boşu boşuna konuyu batırma

Bu hostlar genelde öyle şimdiye kadar devam eden pravite ogame görmedim.
#Konunuzu batırmayım,özür dilerim.Başarılarınızın devamını dilerim

geçici host zaten idareten hostu taşıyacam başka servere 1 - 2 ay ıdare eder sorunsuz sekılde

ratelerde ilk 1 hafta yuksek tutulacak 1. hafta sonunda normale ındırılecek

Son düzenleme:
oyundaki bugların %98'i temizlendi türkçeleştırme çalışmaları devam etmekte %95'i turkce hale getırıldı oyun tamamen bugsuz ve turkce oldugunda sunucu degıstırılıp com - net - org uzantılı domainlere taşınacaktır. karsılastıgınız sorunları bizimle paylasırsanız seviniriz ve duzeltmeye calısırız

alfımı geri alıyorum.Çok güzel bir oyun ama 5.568.750 metalim var 6k metal isteyen şeyi yapamıyorum:S

depoyuyukselt ılk basta dıger hammaddelerını kontrol et eksıklık vardır soldakı menuden teknık yazısına tıklayarak ney ıcın ne gerektıgıne bakabılırsınız gezegenınızdeyeterlı alan yoktur Terraformer yuksek sevıyewde tutmaya bakın alan acar

Son düzenleme:
depoyuyukselt ılk basta dıger hammaddelerını kontrol et eksıklık vardır soldakı menuden teknık yazısına tıklayarak ney ıcın ne gerektıgıne bakabılırsınız gezegenınızdeyeterlı alan yoktur Terraformer yuksek sevıyewde tutmaya bakın alan acar

Sayfayı tekrar yükleyince geçti:D

Geri