• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

StaRMax Uzay savaş Oyunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DeepForce
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
internet explorerde sorunlu oluyor mozzilla yadagoogle chrome gıbı tarayıcıoarda sorunsuzn calısıyor ben chromeden gırıyorum sorunsuz oynuyorum suan

zaten kasmayok kasmalkarben hosta dosya aktarırken oluyor duzenlemeler yapıyorum oyunda sureklı guncellestırmeler yaptıgım ıcın kasmalar oluyor normalde kasma sıkıntısı yok

----------

turkcelestırme hatası onlar gezegendekı alanlar nekadar alan var onu gosterıyor

Bu arada dikkatli ol ogame sana dava açabilir:'(

----------

+araştırmalar kalkanları ve saldırıyı güçlendirmiyor.Bende silah 11,orjinal ogamede kademe 9 ve

Seninkinde:400
Benimkinde:760

Kruvazör

gece 00:00 da bakım vardır surum yukselıcek oyun resetlenıcek ve uyelıklersılınecek butun hersey 0 dan başlıyacak arkadaslar

bugsuz hatasız bır oyun ıcın surum yukseltme yapılacakfull türkçe surum eklenecek

Üretim maximum seviyeden kastın ne en fazla 1000x mi olabiliyor?

----------

+ üyelikleri sildin galiba.

malesef sılındı ama yedegı var elıdme uydura bılırsem eskı kullanıcıları yuklerım gerıye eger mysq uymazsa yukleyemem

Oyuna Moderatör alımları başlıyacak cok yakında

Son düzenleme:
Geri