• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

StaRMax Uzay savaş Oyunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DeepForce
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yüklendi ama bi deswa kadar olamadık onu diyorum:D Sıkıntıdan.Azcık şenlensin burası:)

bonus sekmesını kullan olursun

free hosta hazır script :)

suan gordugum tek sorun kaldı soldakı menuden satın al sekmesınden kasırga gemısı satın al dedıgımızde 10 tane secersek hata verıyor 5 +5 olarak alırsak sorun yok bundan baskada hata goremıyorum bunuda en yakın zamanda duzeltmeye calısıcam free host hazır scrıpt demesı kolay o scripti sorunsuz calıstırmak marıfet oluyor lafla gemı yurumuyor yap bitanede sen gorelım

Son düzenleme:
yapılmasını ıstedıgınız eklentı yada oyun ile ilgili bir istegi olan belirtsin buradan yapa bilecegımiz gibi olanları yapalım

1.deswanın üyeliğini silin:D
2.Gezegenler arası roketler nasıl kullanılıyor?

herkezın oynamaya hakkı vardır taa kı baska bır oyuncuyu mesaj ıle kufur edılmesı ve onun bılgılerıne saldırması anında hesabı kapatılır

gezegenler arası roket kullanımı sana saldıran gezegene otomatık saldırır

herkezın oynamaya hakkı vardır taa kı baska bır oyuncuyu mesaj ıle kufur edılmesı ve onun bılgılerıne saldırması anında hesabı kapatılır

gezegenler arası roket kullanımı sana saldıran gezegene otomatık saldırır

Nasıl yani adamın bana saldırmasımı gerek?

Nasıl yani adamın bana saldırmasımı gerek?

sana kufur eder yada aşaglarsa

Kurallar
Bu oyun kuralları tüm StaRMax evrenleri için geçerlidir.

Eğer anlamadığınız bir nokta olursa veya ceza aldı iseniz, Lütfen Oyun Takımı ile destek sistemi üzerinden iletişim kurunuz

Güvenlik nedeniyle, hesaplarla ilgili sadece hesap sahibi tarafından yapılan bildirimlerin dikkate alınacağını unutmayınız.

Kurallarla ilgili sorularınız veya emin olamadığınız noktalar için okuyunuz: Kural Uygulamaları ve Ceza Sistemi

1. Hesaplar
Bir hesabın sahibi her zaman oyun hesabında kayıtlı eposta adresinin sahibidir. Bir hesap sadece bir tek oyuncu tarafından oynanabilir. Bunun tek istisnası bildirimli hesap bakıcılığıdır.
Bir evrende yapılan hesap değiş tokuşları sadece Destek Takımı`nın izni alınarak yapılabilir. Destek Takımı`na http://starmax.22web.net/game.php?page=support adresinden ulaşılabilir.
Hesap devri 30 günlük zaman diliminde yalnızca bir kere yapılabilir. Hesabı devralan, 12 saat içerisinde, hesabın açıldığı e-posta adresini kendisine ait e-posta adresiyle değiştirmek zorundadır.

2. Multi Hesaplar
Her oyuncu bir evrende sadece bir hesapla oynayabilir.
İki veya daha fazla hesap; arada sırada, genellikle veya sürekli olarak aynı internet ağı (okullar, üniversiteler, internet kafeler…) üzerinden oynanıyorsa bunun ilgili evrenin oyun operatörlerine bildirilmesi gerekmektedir.
Oyun operatörleri ile http://starmax.22web.net/game.php?page=support adresindeki destek sitesi aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.
Aynı IP’den bağlanan hesaplar arasında filo hareketleri yapılamaz ve ayrıca bu hesaplar arasında diğer benzerliklere de izin verilmez.

3. Hesap Bakıcılığı
Bir hesabın başka bir oyuncu tarafından bakılmasını kapsar.
Bunun için, oyun operatörüne hesap bakıcılığının başlayacağı zamandan önce http://starmax.22web.net/game.php?page=support adresi üzerinden bildirimde bulunulmalıdır.
Bir hesap en fazla 12 saatliğine bakıcıya bırakılabilir.

12 saatten önce hesabın gerçek sahibinin oyuna girmesi durumunda bakıcılık periyodu sonlanmış olur.
Bakıcıda bulunan hesaplarda hiçbir filo hareketi yapılamaz. Ancak bakıcılık yapılan hesaba yağma veya filolarını yok etmek amaçlı saldırılar olması durumunda filoları korumak amacıyla bakıcılık yapılan hesaba ait bir gezegene veya aya konuşlandırma ve maden nakliyesi hareketlerine izin verilir. Bakıcı kaynakları (madenleri) sadece araştırma ve bina kademelerine harcayabilir. Kaynakları filo ve savunma birimi üretiminde kullanamaz.
Bir hesaba bakıcılık yaptırmak için son 7 günde bu hesaba yapılmış başka bir bakıcılık olmamalıdır.

4. Saldırı Kuralları
Bir oyuncunun her bir gezegen ve ayına ayrı ayrı sayılmak üzere 24 saatlik zaman dilimlerinde 6 dan fazla saldırı yapılamaz.
Bu kural ay yok etmek görevlerini de kapsar.
Özel konfigürasyonlu olduğu forumda (http://starmax.22web.net/forum/) duyurulan evrenlerde saldırı kuralları değiştirilmiş veya kaldırılmış olabilir. Bu durumda o özel evren için duyurulmuş saldırı kuralları geçerlidir.
Harabe çıkarmak amaçlı, sadece casus sondaları ile yapılan saldırılar ve gezegenler arası roket (GAR) saldırıları saldırı limitlerine dahil edilmez.
Saldırı limitleri sadece birbirleri ile İttifak Savaşı halinde olan ittifak üyeleri arasında uygulanmaz.

5. Takviye
Bir hesabın kendisinden daha düşük puanlı bir hesaptan haksız kaynak elde etmesine izin verilmez.
Takviye sadece bu örnekle sınırlı olmayıp düşük puanlı hesaplardan daha yüksek puanlı hesaplara karşılıksız kaynak gönderilmesinin yanı sıra filolarının daha yüksek puanlı hesaplara saldırtılarak harabe yoluyla kar sağlanmasını da kapsar. Bir ticaret 48 saat içinde tamamlanmış olmalıdır.
Tüm istisna durumlarda (ISS harabe paylaşımı, prim ödemeleri ve GD desteği gibi nedenlerden dolayı nakliyeler) oyun operatörleri Destek Sistemi üzerinden bilgilendirilmelidir.

6. Program hatası / yardımcı program kullanımı
Bir program hatasının bir kişi yararına kullanılması veya kasıtlı olarak kullanılmak üzere bildirilmemesi kesinlikle yasaktır. Herhangi bir arayüz veya programın oyuncu ile oyunu (sunucu) arasında kullanılması yasaktır. Bir grup oyuncuya avantaj sağlamak amacıyla otomatik bilgi üreten kötü niyetli programların kullanımı da aynı şekilde yasaktır.

7. Gerçek hayata yönelik tehditler
Diğer oyunculara, takım üyelerine, GameForge temsilcilerine veya oyunun bir servisi ile ilgili herhangi birine, yerlerinin tespit edileceğinin iması veya ifade edilmesi; zarar verileceğinin iması veya ifade edilmesi gibi gerçek hayata yönelik her türlü tehdit yasaktır.

8. Hakaret ve Spam
Her türlü hakaret ve spam mesajı yasaktır.

9. Dil
Oyunun yayıncısı, oyunun oynandığı ülkenin dilini konuşamayan (örn. oyunda, forumlarda veya IRC`lerde) oyuncuları oyundan çıkartma hakkına sahiptir .

10. Kural ihlalleri
Her türlü kural ihlalleri hesabın uyarılmasından kalıcı olarak kapatılmasına kadar değişebilen sürelerle cezalandırılacaktır. Cezanın türüne ve süresine oyun operatörleri karar verir ve cezalarla ilgili iletişim kurulacak kişidir.

11. Genel Kullanım Şartları
Burada belirtilen kuralların tamamlayıcısı olan Genel Kullanım Şartları`na da aynı şekilde uyulmalıdır.

12. İstisnalar
Bu kurallarda istisna yapma yetkisine oyundan sorumlu Community Management sahiptir. Oyun kuralları, bazı etkinlikler için değiştirilebilir veya yürürlükten kaldırılabilir. Bu hususta söz konusu oyunculara da özel olarak haber verilir.

Son düzenleme:
Peki ya madenler ayrılmış mı oluyor? Yani ben ayımdan madenleri çekmek istiyorum ama gemi yapılıyor,yani gemi için kaynaklar ayrılıyor deil mi?

----------

KIsaca mademlerimi çekersem gemi inşalarıma bişey olmaz demi:D

Peki ya madenler ayrılmış mı oluyor? Yani ben ayımdan madenleri çekmek istiyorum ama gemi yapılıyor,yani gemi için kaynaklar ayrılıyor deil mi?

----------

KIsaca mademlerimi çekersem gemi inşalarıma bişey olmaz demi:D

en basıt yolu genel durumdan ayın uzerınde tıkla bonus sekmesınden hammadde paketı al :D

Kaç tane aldım yetmiyor bina kademeleri 60 a dayanınca:D

----------

+ gezegen koruyucu için ne yapmamız lazım? kademe 1 diyor ama neyin kademesi?

o daha kullanıma gecmedı teknik bolumunde yazar oyunun ıcınde bılgıler var hangı bınayı ınsa etmen ıcın gereken bınaların sevıyelerı arastırmalar savunmalar gemıelr fılolar

----------

yuuh adam ucmus gıdıyor :D acaba hızlı moddan cıkarsakmı oyunu :D puana bak ya :D 9.223.372.036.854.775.808

Son düzenleme:
o daha kullanıma gecmedı teknik bolumunde yazar oyunun ıcınde bılgıler var hangı bınayı ınsa etmen ıcın gereken bınaların sevıyelerı arastırmalar savunmalar gemıelr fılolar

----------

yuuh adam ucmus gıdıyor :D acaba hızlı moddan cıkarsakmı oyunu :D puana bak ya :D 9.223.372.036.854.775.808

Hızlı mkoddan çıkarmada bişeyler yap adam uçuyo:D

----------

75 tane gezegenlerarası attım bakalım noolcak:D

----------

abi yuh ya ben adama roket atıyom adamın savunması güçleniyo:D

----------

Küçük Nakliye Gemisi 3040139 Büyük Nakliye Gemisi 3598821 Hafif Avcı 3792492
Kruvazor 6837072 Komuta Gemisi 8518339 Koloni Gemisi 7315049
Geri Dönüşümcü 5115877 Bombardırman Gemisi 8373858 Solar Uydu 100000000
Muhrip 8677044 Ölüm Yıldızı 8264581 Firkateyn 8118326

Şuna bi el at ne lan bu:D

----------

Bu arada,galeriden en almak istediğimizi nasıl seçiyoruz?

----------

Sadece küçük nakliye alıyor bu:D

----------

Ha buldum.

ellerine sağlık krdşm,gzl bişiye benziyor. yalnız bu browser oyunları konusunda 2 arkadaş biz de ilgileniyoruz da,senle iletişime geçebileceğim bi yer var mı zmnın varsa eğer,bi konuda yardımını rica edecektim? özel msj denedim ama kapamışsın sanırsam:)

Hızlı mkoddan çıkarmada bişeyler yap adam uçuyo:D

----------

75 tane gezegenlerarası attım bakalım noolcak:D

----------

abi yuh ya ben adama roket atıyom adamın savunması güçleniyo:D

----------

Küçük Nakliye Gemisi 3040139 Büyük Nakliye Gemisi 3598821 Hafif Avcı 3792492
Kruvazor 6837072 Komuta Gemisi 8518339 Koloni Gemisi 7315049
Geri Dönüşümcü 5115877 Bombardırman Gemisi 8373858 Solar Uydu 100000000
Muhrip 8677044 Ölüm Yıldızı 8264581 Firkateyn 8118326

Şuna bi el at ne lan bu:D

----------

Bu arada,galeriden en almak istediğimizi nasıl seçiyoruz?

----------

Sadece küçük nakliye alıyor bu:D

----------

Ha buldum.

yapacak birşey yok ne yapa bilirimkı adam oynamayı bılıyor oyunu acalı 3 gun oldu 3 gunde geldiği seviyeye bak bıde bunu sureklı bu hızda tutarsak kımse yenemez bunu :D benım puanım hıc yukselmıyor :D admın oldugum ıcın :D bende bır kullanıcı hesabı acıp baslıyacam bakalım yene bılecem mı onu :D

yapacak birşey yok ne yapa bilirimkı adam oynamayı bılıyor oyunu acalı 3 gun oldu 3 gunde geldiği seviyeye bak bıde bunu sureklı bu hızda tutarsak kımse yenemez bunu :D benım puanım hıc yukselmıyor :D admın oldugum ıcın :D bende bır kullanıcı hesabı acıp baslıyacam bakalım yene bılecem mı onu :D

ben şimdi toplam 500m filoyla dalıyorum adama filosu havada şuan eğer buda onu durduramazsa kimse durduramaz:D

----------

665.156.647 adet gemi:D Komuta,muhrip,ölüm yıldızı,fırkateyn(ağırlıklı)bombardıman gemisi(ağırlıklı)

:D:D:D

----------

afif Lazer 9500 Agır Lazer 10000 Gaus Topu 96010000
Iyon Topu 320007871 Plazma Atıcılar 48000000

Yenemiycem galiba:S

C:/skin/ kodları çalışıyor mu?

----------

Kaybettim hacı:S Şu galeriyi kapat benim saldırmama 10-15 saniye varken adam 1b kru,1b aa,1b muhrip,1b fırfır çıkardı:S Tabi bende kaybettim:S

Tekrar söylüyorum galeriyi kapat benim umrumda deil ama kapatmazsan bu adam durdurulamaz:S

C:/skin/ kodları çalışıyor mu?

----------

Kaybettim hacı:S Şu galeriyi kapat benim saldırmama 10-15 saniye varken adam 1b kru,1b aa,1b muhrip,1b fırfır çıkardı:S Tabi bende kaybettim:S

Tekrar söylüyorum galeriyi kapat benim umrumda deil ama kapatmazsan bu adam durdurulamaz:S

C:/skin/ die bır kod yokkı :D
mozillada bug varmıs bug kullanıyormu banladım buguda kapattım yenı actıgım hesapla alırım ben onu :D

Son düzenleme:
Geri