• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

StaRMax Uzay savaş Oyunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DeepForce
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aanızda saldırısına guvenen varsa D: DeSWa adlı uyeye saldırsın :D

iltifak kurun aynı iltşifakta toplanın :D

Ben en nefret ettıgım şey kafasına göre bina geliştirioyo tersanade hafif avcı fln basıyor kafasına göre lütfen bunu kapatırsan sevinirim ?

Ben Şahsen nefretler icersindeyim metal medanını geliştircem bakıyorumki arastırmada bişiler geliştirmiş metal bitmiş :S

tamam çok sagol oyundanda yollamıştım ztn msj :D oyundaki ismimde aynı cok sevıyorum ama hızlı olmasını ıstıom :D

bu arada 5. görevi bi türlü yapamıyorum forum url si istiyo yazıyorum olmuyo :S yardımcı olursan sevınırım.

evet oyun grilmıyor ne gzlde oynuyrduq :P

----------

oyun gelmıycekmi geri ?

Blader şuan başka site çıkıyor? Galiba free hostun süresi bitti:S

adres degısımı yapıyoruz sunucuyu tasıyorum .com yada .org olarak yenı adres almaya calısıyorum

1 - 2 gun sure bılır

oyun yenıden acılmıyacak gıbı bır soylendı cıkarmayın yenıden acılacak

Son düzenleme:
oyun tekrardan aynı adreste aktıf ufak tefek kesıntıler olur sebebi aşırı cpu kullanımı :) sorunun cozumu 24 saat suruyor+

bi aksılık olmazsa bu hafta ıcınde yenı sunucu ve adrese tasınacak oyun

Son düzenleme:
oyun tekrardan aynı adreste aktıf ufak tefek kesıntıler olur sebebi aşırı cpu kullanımı :) sorunun cozumu 24 saat suruyor+

bi aksılık olmazsa bu hafta ıcınde yenı sunucu ve adrese tasınacak oyun
suan acıkmı birde karanlık madde gelmedi bna bazılarına 500 mil gelmiş yrdm edermsn ?

Geri