• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

StaRMax Uzay savaş Oyunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DeepForce
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben eyenerım :D full olum yıldızı ıle saldırırım :D banlandı zaten saldırsak neye yarar :D

ben 80 bin ile saldırırım adım RoadrunneR

Gemi Tipi Mevcut
Hafif Avcı 153
Ağir Avcı 20.000.000
Kruvazor 20.000.000
Komuta Gemisi 20.000.000
Casus Sondası 1.000.000
Bombardırman Gemisi 2.000.000.000
Muhrip 200.000.000
Ölüm Yıldızı 200.000.000
Kasirga 40

Son düzenleme:
20m dedim;)

----------

+roadrunner senmisin?

----------

Gemi adi ve discovery adında 2 gemi gelmiş bunlar ne işe yarıyor?
Sanırım discovery çok fiyata az işlevsellik için tasarlanmış:D

evet roadrunner benım :D discovery kalacakta dıgerı sılınecek bosuna almayın dıgerm gemınnın butun herseyı 0 :D yanlıslıkla actım onu eve gıdınce kaldıracam onu :D discovery en guclu gemılerden bırı keşif ve saldırı gemısı ama bırkac degısıklık lazım onada 2 yerını yanlıs yazmısım :D yakıtla Deuterium tüketimi yer degıstırecem :D ters yazmısım :D discovery ozellıklerıne baktıysan savunma kalkanı dıgerlerınden daha guclu saldırısıda aynı

evet roadrunner benım :D discovery kalacakta dıgerı sılınecek bosuna almayın dıgerm gemınnın butun herseyı 0 :D yanlıslıkla actım onu eve gıdınce kaldıracam onu :D discovery en guclu gemılerden bırı keşif ve saldırı gemısı ama bırkac degısıklık lazım onada 2 yerını yanlıs yazmısım :D yakıtla Deuterium tüketimi yer degıstırecem :D ters yazmısım :D discovery ozellıklerıne baktıysan savunma kalkanı dıgerlerınden daha guclu saldırısıda aynı

Ben şimdi anlamadım deu tüketimi ile atak değeri mi yer deiştiricek:D

2. evren hazırlıgına basladım ama acmıyacam suan ana sayfada aaa 2. Evren deyıp hemen gırmeye calısmayaın hata alırsınız :D

oyundan ıstegı olanlar destek bolumunen destek ıstegınde buluna bılır ust menuden yesıl yazı sag tarafta

hwbody.jpg

Son düzenleme:
219m var ama :D

----------

Aha 1:6:7 den casus raporu aldım saldırcak galiba :D savunmam çok güçlü saldırsın bakalım :)

Geri