• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

StaRMax Uzay savaş Oyunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DeepForce
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sıkıntıdan oynuomda DeSWa coştu birden herşeyi 20+ yaptı Moderatör herhalde :P

Bu Enerji -191.768/25.000 xD solar uydu başlattımda nolacak bu - kaça düşüor :D

oyunu daha eylenceli bır halegetırmek ıcın oyundaki duyuruları ve gelen mesajları kontrol edınız yarısmalar ve piyango çekilişleri yapılmakta

usta dünden beri kastım bi sürü şey geliştirdim oyun sıfırlanmış :D oldumu şimdi :(

usta dünden beri kastım bi sürü şey geliştirdim oyun sıfırlanmış :D oldumu şimdi :(

oyunun uyelıklerının db yedegı var elımde sql hatası verıyor suan oyun bazı komutlarda onları duzenlemeye calısıyorum aynı sorun bendede oluyor benım uyelıkte 0 landı oyun ıcınde normal oyuncu olarak gorunuorum ama yonetımden de oyuna mudehale edemıyorum telafi olarak karanlık madde eklıyecem butun herkeze 20.000.000 oyun tamamen duzeldıgınde com - net - org adreslerine gecıs yapacaz suanlık gelısım yapmayın sql hatasını duzeltene kadar cok reset alır oyun

Son düzenleme:
07/06/2011 Tarihinde yapılan bakım
Düzenlemeler

1.) Portaldaki hata düzeltildi
2.) Sql hatası Düzeltildi

Kayıplar:
1.) Server resetlendi

telafi için verilecek olan 200.000 karanlık madde uye olanlara tekrardan geri verilecektir

sırf vakıt gecırmek ıcın kurdugum bır oyun egerkı uyeler cogalırsa 2. ve 3. evrenlerıde acmayı dusunuyorum 1-2 bug kaldı onlarıda duzelttımı tamamen hatasız bır oyun oynamıs olucaz

hacı cok abartıldı yanlız 500 milyon karanlık madde geldi :D Hammadde paketi aldım bina uplamaktan sıkıldım artık xD

hacı cok abartıldı yanlız 500 milyon karanlık madde geldi :D Hammadde paketi aldım bina uplamaktan sıkıldım artık xD

oyunda olusan bır bug yuzunden sql hatası verdı o hata yuzunden oyunu resetlemek zorunda kaldık onu telafı etmek ıcın verdım karanlık maddelerı

Dostum ilgilenirsen çok uygun host ayarlayabilirim sana.

oyundakı bugları tamamen bır kapatayım eger tutarsa oyun neden olmasın

Dün gece 03:45'te yapılan bakımda 3 tane bug kapatıldı
1.) Bonus sekmesınden alınan yeni ay bugu gapatıldı sorunsuz calısıyor suan
2.) Gezegen ışınlama bugu kapatıldı
3.) En iyi 100 Savaş bugu kapatıldı

Son düzenleme:
bilmiyorum :D karanlık maddelerı dagattıktan sonra oldu okadar o :D

az kaldı pazar gunu gece saat 00.00'da evren hızı eskı halıne gelıcek

Bizede dağıttın ama biz olamadık.Niye bize püskevit yok:D

----------

bilmiyorum :D karanlık maddelerı dagattıktan sonra oldu okadar o :D

az kaldı pazar gunu gece saat 00.00'da evren hızı eskı halıne gelıcek