• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

StaRMax Uzay savaş Oyunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DeepForce
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
roadrunnermı :D gecıyor :D ayrıcalıgımız olsun ama aynı seylerı sızede verdım 9.223.372.036.854.775.808 son puan
ben adamlara saldırıyorum fakat adamlarda bir puan düşmesi olmuyor niye :D DeSWa yada saldırdıq bakalım alırsam resim koyarım :D

----------

ben adamlara saldırıyorum fakat adamlarda bir puan düşmesi olmuyor niye :D DeSWa yada saldırdıq bakalım alırsam resim koyarım :D
ben ikikule123 :D 2. ye saldırdım yendim fakat adam aynı puanda :D

----------

ben ikikule123 :D 2. ye saldırdım yendim fakat adam aynı puanda :D

gezegenını ele gecırmen lazım adamın puan dusmesı ıcın deswa da cok savunma var bıraz zor alırsınız

ikikule123 yani bnm adres te bi problem var gliba 7.426.016.031.621.823 metal fln var ama galeriden gemi alamıyorum maden yetrsz dıyor ve kazandıgım madenlerde gelmıyor bunlar oyun sorunumu acaba ?

herseyın maxa ulasmıstır belkı bı kontrol et

F4C4C1 ve RoadrunneR de hıc bır sorun yok ıstedıgımı alıyorum sorunsuz sekılde

Geri