• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stealhex Bot Ayarlar - Resimli Anlatim

Eline saglik guzel paylasim ama konu basliginda eksik harf var sabit bir konu da olmamali bence.
Stealthex yani x i cal! xD

Arkadaşım banede EU buf ayarı olmuyo bard bufflarını ekliyorum hiç birşe ekli degilken bile buff full diyo help plzzz

abi bu rar dosyasındaki dosyaları nereye atıyoruz aicil yardım

Arkadaşım banede EU buf ayarı olmuyo bard bufflarını ekliyorum hiç birşe ekli degilken bile buff full diyo help plzzz
aynen dostum bende kafayı sıyırcam yapamadım olmuyo bunun bir yolu oolmalı yoksa benim staf ve bard buf yapmadn olmuyo :)

kardeş yapıom ama kosede ınvalid target yazısı çıkıp duruyor kasmıyor

EU bufflar Lite sürümünde kullanılamaz. Paralı sürümde olacak.

Geri