• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stealhex Bot Ayarlar - Resimli Anlatim

bişi soracağım bn wizard kullanıorum tam koşmayı basmak için elinde bardı almıo
bunu nasıl yapacağım yardım eder misiniz

arkadaslar peki bişi sorucam botu chara girdikten sonramı acıcaz yoksa ilk önce bot sonra charamı giricez ? (Hemen Cevap Yazarsanız Sevinirim)

offfff gm alert verdi ve kapadı oyunu 5 saattir uğraşıyordum girmek için. alert ı kapattım ama dc verir mi hala gm gelirse.
zaten zırt pırt gelip notice yapıyorlar bu günlerde.

Peki bu Bard skilleri için silah değiştirme nasıl olucak

Virüs

Arkadaşlar ben bugüne kadar hep sromaxdan download yapmışımdır virüs anlamında bir kuşkum olmamıştır ama Stealthex Bot Downloadde nerden hangi linkten indirdiysem indirim VİRÜS çıktı o konuya yazamadım o yüzden buraya yazıyorum.. Kontrolden geçirseniz gerçekten güzel olcak..:'(

sgl bro ellerine saglk:dnc:virüs tehlikesi faln yoktr inşllh...

saol:'(

yha senin tüm ayarları yaptım training area yı ayarladım fakat char kasmaya başlamıo ne yapıcam yardım

yahh bn botu ındır dım ama botn üzerine klavyeyle bişi yazamıyorum bunun nedenı ne olabılırr ?

örnğn mp yı ayarlar ken ½65 fln yazılmıoo nedennnn ?

çok acıl lutfnn yardımm plss

AhmeKemal Stealthex i Eksiksiz Dosyaları İle berbaer virüssüz Unpack ve Anlatımı İle beraber bir link istiyorum. Yardım Edermisin Lütfen.

millet sizden bişey isticem bu bot'un vr.1.233'nü bulan bana ulaşabilirmi ? çok lazım....

tolgaakman034@ hotmail.com

Zahmet olmazsa nasıl ayarlıyoruz scprıti bide nasıl qüvenebilirim ben alış-weriş listesi yapmasına mesela 5 tane pot kalınca bot kendisi tamamlıyormu potçuya qidince ? HELP ME PLS ...:rbk:

ya ne botu ındırdıysem hepsındende wırus cıktı neısya sunları wırussuzlerledeyıstırın krdes

Geri