• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

StealthLite DOWNLOAD v2.0.62 l8 16/08/2011

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Floye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
olmuyoo yhaa uygulama düzgün olarak başlayamadı diooo :S :S :S

botu nasıl çalıştıracağımızıda yazsaydın keşke..

silkroad hayatım bu bota bağLı ve ayrıca bu site sahipleri kocaelliiyimi acabaa ????*

virus buluyor dosyada ???? ne olcak

Bu virüs zararsız. Bu bir hile programı olduğu için boyle seyler normal. Elbet kuskulanırsınız ama bi sorun olmaz ben bayadır kullanıyorum zaten bi sorun olmadı şimdiye kadar.

Linkler yeni sürüme yükseltildi.#

Netload linki çalışıyor diğerini rapid yaptım iyi kasılmalarr :)

2 linkte çalışıyor bende. Sorun sizden kaynaklı sanırım.

Bota bir suru guncelleme geldi ama burdaki guncelleme hala cok geride lutfen biri konuyu guncellesin bota gelen son guncelleme tarihi 12/10/2010

Can't connect to NuConnector hatasının sebebi nedir lütfen söyler misiniz?

kardes bende herseyi senn dedigin gibi yaptım ama calısmadı sro loader calısmadı neden acaba bi cewap werirsen sevinirim

Birisi bana bu botu ö.m den başından sonuna kadar anlatabilirmi çok uğraştırmam :)

Geri