• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

StealthLite DOWNLOAD v2.0.62 l8 16/08/2011

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Floye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
fromda anlatılanları yaptım ancak açamadım botu üyeliktte hata verio

Son düzenleme:
yeni sürümde party konusunda nasıl yenilşkler var buff basma filan varmı ptye

ben 2 char kasıyorum bırınde botu kullancam dgerınde kendım oynucam isrobot un multısını kullanıyorum o yuzden botu nasıl acıcam ?

çalışmıyor

botu açtım kayıt oldum fakat başlatıyorum oyun gelmiyor ?????yardım

Stealhex Botu aciyorum Please Execute the "silkroad.exe" şeklinde hata veriyor.

güncelleştirmeler olmustur bu yuzden exe dosyasini açamiyodur botun güncelleştirmelere uygun sürümünün cıkmasini bekliyecez, yada bot silkroad.exe dosyasini bulamiyor. programa sro_client.exe dosyasinin yerini tekrar gösterin hata düzelir.

silkroad.exe'nin yerini tekrar gösterdim olmadı acaba bot güncel degil mi?? :/

Son düzenleme:
Stealhex Botu aciyorum Please Execute the "silkroad.exe" şeklinde hata veriyor.

güncelleştirmeler olmustur bu yuzden exe dosyasini açamiyodur botun güncelleştirmelere uygun sürümünün cıkmasini bekliyecez, yada bot silkroad.exe dosyasini bulamiyor. programa sro_client.exe dosyasinin yerini tekrar gösterin hata düzelir.

silkroad.exe'nin yerini tekrar gösterdim olmadı acaba bot güncel degil mi?? :/

Bot güncel. Ancak bu sizinle ilgili bi sorun olsa gerek. Ayarlar bölümünden lütfen dikkatli bir şekilde yapın.

Aynı Hata bende de vEriyor ... Bot Legend 7 de calışmıyor...[WEGAME]w[/WEGAME]

Geri