• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

StealthLite DOWNLOAD v2.0.62 l8 16/08/2011

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Floye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ibot kullanın bu botla uğraşmayın hiç o daha iyi oda ücretsiz

Teşekkürler .... :alkis

Bunun Nasıl Çalıstığı Hakkınızda Bilginiz Varmı ? :rbk:

Resmi Sitesinn Linkinide werirmisiniz üyelik için

----------

Please Execuse Silkroad.exe Hatası alıyorum yardım ederimsiiniz.

la ne hack programı saçma sapan konuşma. botlar üyelikle çalıştığı için bazı antiler virüs olarak görüyo bütün olay bu hack programıymış cartmış curtmuş neyi hackliyon sölesene bi

bu linkten yeni versiyon indirebilirsiniz; Dowloan stealthlite_v2.0.59_28.06.11_client_1.312.rar
sorunsuz çalışıyor. sroproxy ile

la ne hack programı saçma sapan konuşma. botlar üyelikle çalıştığı için bazı antiler virüs olarak görüyo bütün olay bu hack programıymış cartmış curtmuş neyi hackliyon sölesene bi
Hackshieldi Hackliyor çokbilmiş hackshieldi geçmeden botun nasıl çalışacağını söle sen bi?

Ek Olarak bu bot işgence gibime geldi ayrıca pek özelliği yok iBot Kullanmanız daha faydalı olur :)

Geri