• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

StealthLite DOWNLOAD v2.0.62 l8 16/08/2011

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Floye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

O virüsler zararsız. Hem böyle şeyler normal bu tip programlarda.
İllegal bir program yani hile için kullanıyo. Bu yüzden engelli virüs programları

SüperAnti-SpyWare spy bulamamş diğerleri bulmuş hemse spyware :haha

Avira - AVg ve Kasper zararsız virüs bulmuş. O zaman diğerleri sallamış :D

Teşekkürler :)

Lütfen biri bana üyelik wersin yaa 10 kere siteye üye oldm dedğin yerde bota yazıorm kabul etmior acil cevap lütfenn :S:S:S

Lütfen biri bana üyelik wersin yaa 10 kere siteye üye oldm dedğin yerde bota yazıorm kabul etmior acil cevap lütfenn :S:S:S

ID:orakahmet
Şifre:978ahmet

Teşekküre tıklasan yeterli:)

----------

​Biraz kullanışsız bot mesela Kasacağı alanın dışına falan çıkıo canavar olmayınca:)

can't connect to nuconnector hatası alıyorum ne yaplalıyım? WİNDOWS 7 32 BİT.

1. link ölmüş hocam

----------

bide bişey sorucam ibot kullanıyodum ben onda hiç böyle virüs falan bulmadı avira bunda 1 tane buldu keylogger değildir di mi o ? sağol şimdiden

Bana bı tane uyelık alcak varmı sureklı başka msn kuruyorum ama banned your e-mail yazıor

arkadaşlar multiupoad kırık diğerindede giriyor ama bi türlü indiremedim yenilerseniz sevinirim.

ayrıca botun güncel sürümü çıktıysa iyi olur

Linkler çalışmıyo :/ bize nasıl indireceğimizi resimli anlatırsan seviniriz :)

Sitesine bakın.orjinal sitede iş gezis,nde olduğunu yazmıştı...

@Arya
ibot yok ya AgBot tada buna devam edeceğiz...
Denize düşen yılana sarılır...

Geri