• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sunucu Entegrasyon Bilgisi

ne zaman yapılıcak acaba ? bence 2 serveri değil 5 serveri fln birleştirsinler . Serverlerde 200-300 kişi anca var

İyi mi olcak kötü mü olcak bilemiyorum ama bilgiler biran önce netleşse iyi olur :)

ben burayı bıraz anlayamadım bende var 20-30 adet char şimdi bu birleşme olursa nolucak 30 chardan 4 tanemı gecebılcek birde aynı nıcklı oyuncular napcak :D

ben burayı bıraz anlayamadım bende var 20-30 adet char şimdi bu birleşme olursa nolucak 30 chardan 4 tanemı gecebılcek birde aynı nıcklı oyuncular napcak :D
orda demek istedegi tek accont içinde 4 ten fazla çar varsa 4 en yüksek lvli alcak diyor digerleri silinecek örnegin bende 1 accont var içinde 5 çar açık 4 yüksek lvl aktarcak digerini silcek umarım anlatabilmişimdir

orda demek istedegi tek accont içinde 4 ten fazla çar varsa 4 en yüksek lvli alcak diyor digerleri silinecek örnegin bende 1 accont var içinde 5 çar açık 4 yüksek lvl aktarcak digerini silcek umarım anlatabilmişimdir

Eyw. şimdi anlaşıldı ama bir accont da 4 char acılmıyor mu :D:fky:

aynı id de 4 chardan fazla nasıl olabilir zaten :D

bak nasıl oluyormuş
7mv59.jpg

Bak örnek veriorum Redsea ile Tibet birleşti Redseada 4 charın var tibettede 4 charın var toplam 8 oluo dimi ? O 8 chardan sadece en iyi 4 char kalacak gerisi silinecek bu kadar :)

hey gidi isro, hiç aklımıza gelir miydi joymaxın bu hallere düşeceği... kemer sıkma politikasına geçeceği... vay be. üzülerek takip ediyorum böyle haberleri, 2006 dan beri silkroadla haşır neşirim, zoruma gidiyor açıkçası, ve artık silkroadı geliştirmeyi durdururlar, tek tek serverları kapatırlar 2 yıla kalmaz sro tarihe gömülür.

Geri