• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

Ahmet bey ben mars serverındayım. şu aralar evden çıkartıldım ve kasma şansım kalmadı. acilen bu hizmetiniz eğer devam ediyorsa faydalanmak istiyorum. size bıraktığım anda premium alacağım. hızlı kasarım diye ümit ediyorum. msn adresim : caner-star@hotmail.com lütfen eklerseniz sevinirim zaten sizi telefonla rahatsız edeceğim yarın. görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

Ahmet bey ben mars serverındayım. şu aralar evden çıkartıldım ve kasma şansım kalmadı. acilen bu hizmetiniz eğer devam ediyorsa faydalanmak istiyorum. size bıraktığım anda premium alacağım. hızlı kasarım diye ümit ediyorum. msn adresim : caner-star@hotmail.com lütfen eklerseniz sevinirim zaten sizi telefonla rahatsız edeceğim yarın. görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

Evet herzaman olduğu gibi devam ediyor. tamamdır msn'e ekledim, ceptende arayabilirsiniz görüşürüz.

sizin kendi yüksek charlarınızın olduğu bir serverde 1lvden char versem onu siz taxi sistemiyle kasıyor musunuz?

bakalım bende kastırmayı düşünüyorum :) üniversitede oyuna bakmak zor oluyor :) ama msnden cevap alamıyorum bir türlü

Son düzenleme:
Abi bende sana msn'den birşey danıştıktan sonra senle alışveriş yapacağım sattığın bir ürünle ilgili ama ne geri dönüş yapmıyorsun malesef aklımda soru işaretleri var bi geri dönsen.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Abi bende sana msn'den birşey danıştıktan sonra senle alışveriş yapacağım sattığın bir ürünle ilgili ama ne geri dönüş yapmıyorsun malesef aklımda soru işaretleri var bi geri dönsen.

msnde denk gelememişizdir mail adresini pm at kontrol edeyim sormak istedigin şeyide pm atabilirsin...

cursed görevi derken skilleri kapatıcamda bot sadece toplıycak skill düşürmiycek o zamanda 10tl fazladan mı ödiycem

cursed görevi derken skilleri kapatıcamda bot sadece toplıycak skill düşürmiycek o zamanda 10tl fazladan mı ödiycem

Evet, skill kapatma görevi 10TL. Onunda eziyeti var çünkü, git koy, enventer boşalt vs.

Güvenme konusunda, sınırsız güvenebilirsiniz. Bende verdim. İyi bir servis hizmeti. Charın durumunu kordinatına, hp,mp 'sine kadar ayrıntılı görebiliyorsun.

Kolay gelsin. ^^

----------

Serverde aynı levelinizde kasan varsa, pt'leri sokuyor. İstek üzerine galiba.

10 tl çok yav :( 4 hafta desek ayriyeten 40 tl onun yerine 500 silk alırım güven konusunda sorun yok pt kendileri araştırıp buluyorlar dime

Evet, partileri kendileri giriyorlar. 1 Ay yapacaksan 40 olmuyor galiba, 10 Tl ekstra olarak. 1 Ay parası + 10 Tl = 60 TL galiba. Yada 1 Hafta + Quest yapabilirsin.

Geri